Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Problema grup roata spate Piaggio Ciao!

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
namug

namug

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 06.04.2010
Buna seara!! As vrea sa va intreb in legatura cu grup roata spate Piaggio Ciao pt tractiune-putere!! Aici tin sa precizez ca sint roti spate cu grupuri de fuga-viteza si grupuri de tractiune-putere! Respectiv cele de fuga alearga cam cu 50-60km/h iar cele pt putere nu depasesc 25km/h!! O sa atasez citeva poze!! Tin sa precizez ca am un grup de putere care are o roata dintata mare,centrala,plus 2 axe sateliti care transforma in putere!! La mine butonul care cupleaza-decupleaza fulia ca sa poti folosi mopedul ca pe bicicleta nu mai functioneaza corect pt ca este rupta acea pirghie care blocheaza acest buton!! Din aceasta cauza face uneori un zgomot urit de tot.Se simte cum in grup agata si tacane urit! Acum va pot spune ca am constatat ca grupurile au un soi de cod stantat pe ele,respectiv am constatat ca grupurile de tractiune-putere au un cod gen ,,990507,, si cele pt viteza au gen ,,990505,,!! Va intreb de unde Dumnezeu sa iau un asa grup de tractiune? Cum sa conving vinzatorul ca exista grupuri diferite? Poate va pricepeti la ce am spus si imi sugerati de unde as putea cumpara! Mentionez ca e Piaggio Ciao cu fulie,nu cu variator spate! Habar nu am daca as putea pune o roata spate cu variator!! Acelea cu variator se folosesc mai des pe Piaggio SI !!! astept raspunsuri de la voi!! Intr-o poza sint doua grupuri cu variator!! Pot face modificarea? Sper sa puteti face ordine in poze voi ca sa va dati seama!! Posted Image

Attached Files



#2
InTech

InTech

    Kietata ?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,739
  • Înscris: 23.11.2005
Ceva de genu de pă Polonia ?
http://www.ebay.com/...8-/282355164926

Mai cauta pe eBay.

#3
namug

namug

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 06.04.2010

 InTech, on 18 iulie 2017 - 10:33, said:

Ceva de genu de pă Polonia ?
http://www.ebay.com/...8-/282355164926

Mai cauta pe eBay.
Ahaa! :) am observat! scump prietene,scump!! apropo, imi poti zice tu sau altcineva ce parere aveti de seturi motor Piaggio Ciao producator RMS si Olympia? calitate? cit te duce un motor din asta? mare diferenta de calitate fata de original? :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate