Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Motherboard Galaxy NOTE 4

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
BunnyTrap

BunnyTrap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 14.06.2014
Salutare,vreau sa cumpar o placa de baza dupa Aliexpres,pentru note 4, am gasit asa ceva: https://www.aliexpre...55-c267ab563d3d , adica nu stiu ce sa iau ..de exemplu cam toate comentariile produsului sunt de bine, dar intrebarea e alta,de unde provin acele placi? sunt cu versiue de soft chinezeasca ? sunt luate de pe alte telefoane ? Careva care a mai cumparat chestii de genu de pe Ali si ma poate ajuta  ?
Thankyu

#2
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Nu m-am uitat pe link. Dacă apare refurbished, sunt preparate aduse la conformitate. Mai mult ca sigur și cele noi sunt la fel.
Vezi că Note 4 are subiect dedicat pe aria Samsung. Băieții sunt super de treabă și te vor ajuta.

#3
Al3xandru35

Al3xandru35

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,325
  • Înscris: 30.09.2011
Cuum sa vina cu soft chinezesc daca este N910F, adica cel pentru Europa + pagina este in rusa. Wtf?

#4
BunnyTrap

BunnyTrap

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 14.06.2014

 Al3xandru35, on 16 iulie 2017 - 08:54, said:

Cuum sa vina cu soft chinezesc daca este N910F, adica cel pentru Europa + pagina este in rusa. Wtf?


Bine Geani am inteles, eram obosit .

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate