Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Abuz agenti paza Auchan Afi

- - - - -
  • Please log in to reply
150 replies to this topic

#145
Damascus77

Damascus77

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,911
  • Înscris: 11.07.2015
Au zis bine colegii, trebuia să te ții tare și să nu bagi in seama aiurelile paznicilor. Să le zici 'Bine mă, chemați poliția și ne uitam pe camere. Daca nu se vede nimic va dau in judecata pe fiecare în parte și dau in judecata și magazinul !'

Să vezi ce s-ar fi potolit, vajnicii gardieni de alimentara.

#146
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,577
  • Înscris: 26.06.2010
Asa a patit si tata la Kaufland , a fost acuzat de furt desi nu a furat nimic si a fost dus la control si nu au gasit nimic.Niste prosti , nu inteleg cine dracu ii angajeaza pe astia ?

#147
MateiEvi

MateiEvi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 792
  • Înscris: 17.07.2017
Si ce au zis? Ne pare rau ca tipa de la camera a vazut gresit? Si v-am acuzat/speriat/traumatizat aiurea?

#148
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Daca n-ai furat nimic, nu prea ai de ce sa te sperii. Numai daca esti bolnav de ceva sau esti genul care, daca iti spun unii ca ai furat, tu te gandesti ca poate ai furat totusi ceva si te sperii.

Edited by Cr1spy, 14 August 2017 - 23:51.


#149
MateiEvi

MateiEvi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 792
  • Înscris: 17.07.2017
Putin tot de sperie gandul ca din greseala ai bagat ceva in buzunar.

Am patit asta intr-un hypermarket si intr-un magazin de profil, cum naiba se numeste un Big Box Store gen Dedeman/Baumax.
In hypermarket am bagat o guma de mestecat in buzunar si in magazinul de profil am bagat o pungulita cu piulite. Valoarea in amandoua cazuri era 1 leu guma de mestecat si 50 de bani piulitele. Din fericire am observat inainte sa ajung la casa de marcat.
Cum am facut treaba asta? Pai erau prea mici si picau pintre grilajele carucioarelor, asa ca mergeam cu ele in mana pana sa verific homebank.
Parola de la homebank necesita 2 amandoua mainile pe telefon si asa din reflex si fara sa imi dau seama am bagat obiectele in buzunar.

Asa ca inainte sa ajung la casa de marcat ma verific discret nu cumva sa am ceva bagat in buzunar.

#150
TheStarkestTruthMatters

TheStarkestTruthMatters

    Semper Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,007
  • Înscris: 09.12.2015

View PostMateiEvi, on 14 august 2017 - 13:32, said:

Și le-ai plătit, produsele respective Posted Image  sau nu le-ai plătit?

#151
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,015
  • Înscris: 20.04.2011
Eu ieri am bagat o guma de mestecat in buzunar la casa de marcat,
Am vrut sa pun telefonul in buzunar si am pus guma :))
Noroc ca mi.am dat seama cand am pus produsele pe banda.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate