Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

DRPCIV Giurgiu

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Orose

Orose

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 18.01.2015
Sper ca am postat bine pentru ca tine cumva de Auto. Este cineva din GR sau stie cineva daca placutele de inmatriculare ti le da in aceeasi azi? Tocmai ce am cumparat un auto si m-ar ajuta destul de mult sa stiu.

Multumesc anticipat,
Ovidiu

#2
jadcomp

jadcomp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,935
  • Înscris: 27.09.2006
Daca nu vrei numar preferential ci iei numar "la rand" nu vad niciun motiv sa nu ti le dea "din stoc". Asa e in Bucuresti de foarte multi ani, banuiesc ca si in restul tarii e la fel.

#3
Orose

Orose

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 18.01.2015
Am uitat sa mentionez, vreau preferential. In Bacau, si pentru preferential, mergi dimineata sa depui dosarul si dupa amiaza aveai numere si eram curios daca se intampla la fel si in GR.

#4
sfantu.dracu

sfantu.dracu

    Taur de Balaur

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,160
  • Înscris: 28.06.2005
http://www.stiridint...ari-in-romania/

#5
Orose

Orose

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 18.01.2015
Multumesc, am sunat si eu. Nu stiu daca sunteti surprinsi, eu nu am fost, dar nu a raspuns nimeni.

#6
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,522
  • Înscris: 05.06.2009
hm, tu crezi ca vineri dupa-masa, la bugetari, mai sta cineva sa-ti raspunda la telefon ?
programul cu publicul este pana la ora 16, cu siguranta unii au plecat deja...

#7
jadcomp

jadcomp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,935
  • Înscris: 27.09.2006

 Orose, on 07 iulie 2017 - 14:43, said:

Multumesc, am sunat si eu. Nu stiu daca sunteti surprinsi, eu nu am fost, dar nu a raspuns nimeni.
La NICIUNA din institutiile de stat nu raspunde NIMENI la telefon. Asta e regula generala in Romania. Daca nu stii nr. de mobil al persoanei x sau nr. de interior al lui y nu ai sanse sa vorbesti sa afli o informatie, trebuie sa te deplasezi personal pana acolo, eventual sa stai si la coada. Asta e Romania sec XXI.

#8
Orose

Orose

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 18.01.2015
Am sunat pe la 14. Am zis ca e o informatie destul de simplu de aflat pe forum, o sa insist luni daca nu e nimeni din GR care sa fi inmatriculat o masina.

Edited by Orose, 07 July 2017 - 14:54.


#9
Orose

Orose

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 18.01.2015
Pana la urma am gasit un comunicat de presa pe site-ul prefecturii alaturi de un alt numar de contact. Se elibereaza in aceeasi zi si placutele preferentiale, dar trebuie facuta programare din timp. Am sunat astazi si am fost programat pe 25 iulie la orele 14:15.

http://www.prefectur...5E?OpenDocument

Edited by Orose, 10 July 2017 - 12:02.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate