Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Parere laptop Lenovo vs Asus

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
vladdy99

vladdy99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,034
  • Înscris: 03.05.2006
Mai bine iei agariciul ala de zenbook decat caricatura aia de Ideapad 100!
Neam de agarici si caricaturi nu se va putea compara cu laptopurile lui Hrusciov.

Da de un Elitebook ce zici ?

#20
senzanome

senzanome

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,271
  • Înscris: 12.07.2017
Seria IdeaPad 100 de la Lenovo sunt cele mai proaste laptopuri, pe care le poti găsi pe piata la ora actuala. Ecran de slaba calitate cu luminozitate scăzută si unghiuri proaste de vizualizare, sunet foarte slab (mono), baterie cu autonomie scăzută (cca. 2 ore), plastic de slaba calitate folosit la constructie etc. Are un prieten laptop Lenovo ca cel pe care vrei sa il cumperi tu si l-am testat. Alege Asus oricând, sunt peste Lenovo.

#21
PaduUK

PaduUK

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 05.07.2017
Am achiztionat un Ideapad : i5 5200U 2.2Ghz, 4GB RAM, GeForce 920M...Eu sunt foarte multumit de el la cat am dat pe el nou (~200euro) Oricum pe viitor planuiesc sa achizitionez un MacBook

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate