Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Joc Drone

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...
 Identificare font

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri
 Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!
 La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...
 

chiuveta Ikea

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
trigom

trigom

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 06.05.2015
In urma cu aproximativ 3 sau 4 ani am cumparat aceasta chiuveta de la Ikea Bucuresti

Numai ca acum nu o mai au in magazin iar eu mai am nevoie neaparat de una

Atasez poze cu ea si cu un abtibild poate cineva ma ajuta sa o gasesc

Vreau musai sa fie aceasta chiuveta si nu variante. Sau daca cineva ar avea variante, sa fie din inox lucios precum e asta, si aproape de aceleasi dimensiuni

Multumesc

Attached Files

  • Attached File  1.jpg   247.65K   112 downloads
  • Attached File  2.jpg   257.8K   110 downloads
  • Attached File  3.jpg   149.91K   98 downloads


#2
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,957
  • Înscris: 18.12.2007
Unde vrei sa o gasesti, daca producatorul nu o mai are?

#3
sfantu.dracu

sfantu.dracu

    Taur de Balaur

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,167
  • Înscris: 28.06.2005
Daca nu au renuntat la gama respectiva, faci o comanda la ei si o aduc in cateva zile.
Rar se intampla sa dureze mai mult de o saptamana.

#4
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View Posttrigom, on 05 iulie 2017 - 11:49, said:

In urma cu aproximativ 3 sau 4 ani am cumparat aceasta chiuveta de la Ikea Bucuresti

Nu mai gasesti. Le rebrenduiesc de le zapacesc si le reduc constant calitatea pastrand preturile. Eu caut minim 5 produse de la IKEA care nu se mai fabrica, au fost rebrenduite si s-a redus drastic calitatea.
Sa stii ca IKEA este un brand suedez care vinde produse chinezesti, cu sigla de brand suedeza pe ele... sa nu avem discutii.

#5
bogdan181180

bogdan181180

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 01.04.2017
Incearca la un spoitor care face cazane de tuica, ii dai modelu si poate reuseste ala sa-ti faca una la fel sau macar sa ti-o repare pe aceea veche :)))))  .... sau la un atelier care stie sa prelucreze tabla din inox. In magazin n-ai sanse sa o mai gasesti...SAU cum a scris "roxis" ...ai putea incearca prin shopurile chinezesti poate au modelu ala.... da' nebranduit

Edited by bogdan181180, 06 July 2017 - 07:19.


#6
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,524
  • Înscris: 05.06.2009
aceasta se apropie de dimensiunile necesare, dar esti dispus sa dai atatia bani pentru o chiuveta pe care o folosesti cel mai probabil intr-o bucatarie de vara sau ceva de genul asta (asa deduc eu din fotografiile postate, ca nu este o bucatarie normala, de apartament sau casa, ci mai degraba intr-un garaj sau bucatarie de vara) ?

http://www.frankemag...ro/aex-610.html

si acestea se apropie de dimensiuni, depinde cat ai golul in acel blat
https://www.vreaumob...ka-bahia-1b.htm
http://www.spatiulco...-object_id=2990

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate