Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare
 Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.
 Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri

Sfat / recomandare construire aco...
 Cablu analog vs digital

Ce valoare stabiliti la RSSI la u...

Sony FH 10W reparatie

Monitor cu consum URIAS
 

Baby Driver

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
MediaPicnic

MediaPicnic

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 12.05.2017
Daca vreti sa vedeti un film care este peste Transporter sau Fast and Furious... asta e filmul. Actori foarte buni, scene de actiune foarte bine executate si filmate, comedie, drama, tot ce vrei. Habar nu aveam despre ce e filmul asta, a fost blind pick, am plecat placut surprins de ceea ce am vazut. Merita toti banii.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/-L1uoW7xoNA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
Posted Image

#3
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,305
  • Înscris: 12.07.2010
Merita toti banii, daca banii aia sunt doi la numar, ca mai multi nu face. Baiatul de mai sus cred ca s-a uitat la alt film, ca nu prea corespunde nimic cu descrierea lui. Scenele de actiune sunt ca si inexistente si se rezuma la cateva urmariri scurte si haotice cu masini/pe jos, cateva impuscaturi, comedia nu exista, drama nici atat, filmul e o stupizenie greu de categorisit. Mai am 10 minute din el, am pus pauza pentru a 15-a oara, altfel nu reuseam sa-l duc la capat. Sper inca sa moara tampitelul, macar cu atata satisfactie sa raman dupa orele astea pierdute.

#4
edigee

edigee

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,178
  • Înscris: 16.10.2008
In afara ca are ceva muzica vintage gen Stax ,Motown ,ceva rock ,plus chestii mai noi de nisa intr-adevar nu rupe gura targului.
Merita de facut rost doar de coloana sonora ,cel putin mie aia mi-a placut. Filmul mai putin.

Edited by edigee, 23 September 2017 - 22:48.


#5
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
Interesant filmul, în special sincronizarea melodiilor, cu acțiunea, plus ceva scene interesante de urmăriri.

#6
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,860
  • Înscris: 25.01.2007
Nu merita dezgropat topicul, la ce prost e filmul.

#7
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015

View Postslai, on 17 iunie 2021 - 15:45, said:

Nu merita dezgropat topicul, la ce prost e filmul.
L-am descoperit random pe YT, la recomandări, though.

#8
florinbad

florinbad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,268
  • Înscris: 14.11.2006

View Postslai, on 17 iunie 2021 - 15:45, said:

Nu merita dezgropat topicul, la ce prost e filmul.
Amandoi aveti dreptate, este un film prost, d'aia are nota 7,6 pe IMDB, o medie a celor peste 460.000 de voturi, nota peste John Wick (7.4) si 92% pe RottenTomatoes.
Pe mine ma intereseaza fluenta actiunii, un scenariu clar si cat de bine au intrat actorii in pielea personajelor pozitive sau negative. Chiar este un film original, fara prea multe clisee.

#9
Dizlpower

Dizlpower

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 16.02.2004
Nu e rau filmul, cu mult peste Fas and Curious..:)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate