Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Logan Lucky (2017)

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Blancone

Blancone

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 23.11.2012
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/4_tn6SekRZM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Quote

For Steven Soderbergh’s first feature in four years, Logan Lucky, the director has reunited with Channing Tatum alongside an impressive cast including Adam Driver, Daniel Craig and Riley Keough for a NASCAR-set comedy heist film.
In the movie, Tatum and Driver play two down-on-their-luck brothers who hatch an elaborate robbery to take place during the Coca-Cola 600 race at the Charlotte Motor Speedway. The duo are helped by Craig, who plays the appropriately named explosives expert Joe Bang.
If you imagine Magic Mike-meets-Oceans Eleven, with a little Coen brothers weirdness thrown in, then you’re probably not far away.
Logan Lucky also features Hilary Swank, Seth MacFarlane, Katie Holmes, Katherine Waterston and Sebastian Stan. Catch the movie in theaters from August 18, until then, watch the trailer above.

Unul dintre cele mai tari filme ramase sa apara in acest an, dupa parerea mea. Cast-ul peliculei este intr-adevar impresionant :)

#2
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,406
  • Înscris: 06.11.2014
https://forum.softpe...gan-lucky-2017/

#3
alexandrualexww2

alexandrualexww2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 15.05.2017
iar mandaria asta? :)))

#4
Uteib

Uteib

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,128
  • Înscris: 08.06.2017
Again?

#5
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,581
  • Înscris: 26.06.2010
Am crezut că e o noua marca de Dacia-Renault când am văzut titlul sus.

#6
pustiu_22

pustiu_22

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,049
  • Înscris: 19.01.2007

View Postmissionnad, on 20 iunie 2017 - 21:12, said:

Fiti-ar filmul al naibii....credeam ca e vorba de masina.
Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate