Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Problemã laptop Acer aspire 5738

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
andrei4477

andrei4477

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 28.06.2017
Salut, am si eu o problema cu un laptop acer aspire 5738 nu se aprindea display ul asa ca am folosit un monitor totul bine si frumos mergea pana intr o zi cand am dat resetare totala se incarcase 66% apoi am primit o eroare ceva gen "there was a problem while you resettimg the computer" si de atunci nu mai apare imaginea nici pe monitor laptopul se aprinde se aude dar monitorul este negru, cateodata mai apare acel logo "Acer" pe ecran dar in rest nimic, va sunt recunoscotar daca ma puteti ajuta am cautat peste tot rezolvare dar nimic

#2
keta

keta

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,834
  • Înscris: 31.12.2007
Descrie procedura de "RESETARE TOTALA"

#3
andrei4477

andrei4477

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 28.06.2017
Am windows 10 si i-am dat factory reset din recovery si am selectat sa sterg toate filele pentru ca imi dadea blue screen si ma gandeam ca poate are vreun program virusat e care nu l detecteaza antivirusul

#4
vladutgm

vladutgm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,165
  • Înscris: 19.01.2008
Poate e de la HDD.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate