Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Caut sala de box sau alt sport de contact

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
MihailBlues

MihailBlues

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 28.06.2017
Salut!
Am 24 de ani si vreau sa invat sa boxez. Vreau sa-mi dezvolt o noua pasiune si nu prea gasesc sali la care m-as putea inscrie. Caut sa practic la nivel de hobby si sa am cat de cat flexbilitate cu programul pentru sunt extraordinar de ocupat. Daca nu box ceva cu foarte mult contact. Nu am mai practicat nimic pana acum. PS: sa fie cat de cat si accesibila financiar.
Sfaturi?

Edited by MihailBlues, 28 June 2017 - 21:21.


#2
GreyBeard

GreyBeard

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 02.05.2017
SA fie in Ro sau in alta tara?

#3
gladiatore

gladiatore

    Moldovean !! Ceva probleme ???

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,449
  • Înscris: 01.10.2016
Ia esi tu seara prin cartier si provoaca din astia mai '' smecheri '' , sa vezi cum inveti a boxa . De fapt ....depinde de situatie , poti deveni ori un bun boxer , ori un bun alergator .
Vezi tu ce ti se potriveste .
Nu ai precizat nici o localitate . De unde sa stim ce sa recomandam . ?

#4
GreyBeard

GreyBeard

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 02.05.2017
Initiator, ia lectii: https://www.facebook...hc_ref=NEWSFEED

#5
MihailBlues

MihailBlues

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 28.06.2017
Ce spastic sunt. Am uitat sa zic ca sunt din Bucuresti.

View PostGreyBeard, on 28 iunie 2017 - 21:25, said:

SA fie in Ro sau in alta tara?
Romania, Bucuresti

View Postgladiatore, on 28 iunie 2017 - 21:27, said:

Ia esi tu seara prin cartier si provoaca din astia mai '' smecheri '' , sa vezi cum inveti a boxa . De fapt ....depinde de situatie , poti deveni ori un bun boxer , ori un bun alergator .
Vezi tu ce ti se potriveste .
Nu ai precizat nici o localitate . De unde sa stim ce sa recomandam . ?

Bucuresti.

Edited by MihailBlues, 28 June 2017 - 23:37.


#6
keta

keta

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,834
  • Înscris: 31.12.2007
Cred ca-i locatia perfecta pentru a practica atletismul. Fugi de borfasi, de maidanezi, fugi sa prinzi autobuzul, in general fugi sa fii "sanatos", sau sa ramai sanatos.

La prima cautare pe GOOGLE am primit zeci de rezultate pt Bucuresti, asa ca....... ori nu ti-ai facut lectiile ori nu esti bun la sport de contact pentru ca nu prea "vezi" miscarile in avans.......

Edited by keta, 29 June 2017 - 00:24.


#7
MihailBlues

MihailBlues

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 28.06.2017

View Postketa, on 29 iunie 2017 - 00:21, said:

Cred ca-i locatia perfecta pentru a practica atletismul. Fugi de borfasi, de maidanezi, fugi sa prinzi autobuzul, in general fugi sa fii "sanatos", sau sa ramai sanatos.

La prima cautare pe GOOGLE am primit zeci de rezultate pt Bucuresti, asa ca....... ori nu ti-ai facut lectiile ori nu esti bun la sport de contact pentru ca nu prea "vezi" miscarile in avans.......
Posibil ca tu sa fii gasit pe Google zeci dar eu am nevoie si de un program flexibil. Am cautat si eu stai linistit. Am contactat deja o sala[singura care sa se potriveasca majoritatii cerintelor mele] din zona mea [Unirii/Universitate] dar ma indoiesc ca as putea sa ma alatur lor datorita programului meu haotic. De asemenea nu caut doar o sala care sa aiba doar un sac de box si un instructor cu pantalonii stansi pe cur specializat in zumba care sa-mi arate cum sa fac flotari. Multe postari relevante de pe Gogu sunt foarte vechi si probabil informatia nu e mai relevanta, si de aceea am decis sa deschid acest thread aici sperand ca poate as gasi practicanti care m-ar putea indruma.
Am facut sport in trecut si desi nimic de contact [foarte putin Wu Shu] si pot sa-mi reintru in forma foarte usor. Eu totusi caut ,cum am zis, sa-mi dezvolt o pasiune pentru acest sport. Daca nu ai nimic constructiv de adaugat te rog nu comenta.
Multumesc.

Edited by MihailBlues, 29 June 2017 - 01:13.


#8
gascoignegazza

gascoignegazza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 28.03.2016
http://www.meiyogym.ro/

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate