Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Topicul de feedback din poiana

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

#37
Hamdoulillah

Hamdoulillah

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,662
  • Înscris: 29.03.2017

View PostLenevo, on 23 iunie 2017 - 14:48, said:

Pe aria aia 2 moderatori sunt decenti si impartiali ca moderare, tomoso si radumiki.
Cat despre subiectul ala feedback? O imbecilitate.

Majoritatea care scriu pe poiana sunt parte integrata a postacimi, scriu la comanda si fara minte.
Poiana este genul de arie care te oftica prin manipulare si tentative esuate de manipulare, nu cred ca exista utilizator care sa intre pe acolo si sa nu isi doreasca sa injure pe postacimea creata de Elena Udrea si relicvele PDL care au preluat PNL.

View PostLenevo, on 23 iunie 2017 - 15:30, said:

Colegul nostru de forum are dreptate, doar ca pe bune ca Tomoso si Radumiki isi vad de treaba lor si a noastra, nu ei trag aria aia in jos cu mesaje si subiecte care inflameaza, divida si care sunt direct manipulative.

Ex. https://forum.softpe.../#entry21298344
Ce rost are subiectul asta inafara de a inflama? Vai draga se vindea tara ungurilor, pe surse, pe anumite ziare, hai sa trezim mandria noastra de tara condusa de un german, fara sistem de educatie, fara sistem sanitar, cu romani cersetori in orice tara din lumea asta si cu invidia in portofel.
Sa inteleg asadar ca in ceea ce priveste acest abuz: https://forum.softpe.../#entry21313876 raportat ca atare, dvs. sunteti de parere ca cei 2 moderatori, respectiv Rosebud09 cel impotriva caruia s-a raportat abuzul, si argonaut cel care a raspuns deocamdata sunt si indecenti si partinitori in moderare? Bineinteles, nimeni altcineva (doar dintre moderatori / supermoderatori, caci acolo esti singur impotriva tuturor) n-a mai raspuns si nu cred ca se va mai raspunde decat probabil cu incheierea standard "nici un abuz"...

#38
Lenevo

Lenevo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,015
  • Înscris: 10.04.2017
Mi-ai citat 2 mesaje fara rost.
Acum pe aria aia probabil modereaza si alte persoane, de ex. observ ca este si catalina, asta nu inseamna ca eu am ceva cu ea, doar ca in momentul in care m-am gandit de moderare decenta, moderare care pe mine m-a multumit, m-am gandit la cei 2 pe care i-am trecut, atat.

Forumul asta este vechi si cred ca cumva a fost lasat sa pluteasca singur pe balta. Ce vreau sa zic? 379 members, 1872 guests, 83 anonymous users
Suntem 379 de utilizatori ON si 83 de anonomi. Restul sunt boti de pe google, restultate care apar in google, in orice caz nu este nucleu care scrie pe forum.

Forumul a mers spre un nivel draconic de inregistrare, a mers cu o arie Poiana pe care oricine o citeste se alege cu vreo frustrare, de ce este manipularea asta, de ce exista un loc pe internetul romanesc unde banul decide in ce decizie ar trebuie sa fie mesajele scrise.
Si sistemul putin ciudat in care poti posta sau nu posta pe anumite zone din forum. Lucruri care pentru voi care sunteti pe aici de cativa ani nu va par asa de ciudate, dar pentru cineva nou ca mine par macar putin ciudate.

Ce incerc sa zic? Forumul are nevoie de sange tanar, de o simplificare a procesului de inregistrare pe forum, de o simplificare si omogenizare a zonelelor din forum pe care poti posta.
Multe dintre schimbarile care fac forumul sa fie obtuz este din perioada in care RDS a trecut pe ip dinamic.

Prea multe traume si inchidere, forumul si aria Poiana ar trebui deschise, nu suntem pe aici vreo secta religioasa.

Edited by Lenevo, 23 June 2017 - 16:01.


#39
Mr_Who

Mr_Who

    The One

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,728
  • Înscris: 24.11.2005

View PostLenevo, on 23 iunie 2017 - 15:30, said:


Ex. https://forum.softpe.../#entry21298344
Ce rost are subiectul asta inafara de a inflama? Vai draga se vindea tara ungurilor, pe surse, pe anumite ziare, hai sa trezim mandria noastra de tara condusa de un german, fara sistem de educatie, fara sistem sanitar, cu romani cersetori in orice tara din lumea asta si cu invidia in portofel.

Daca nu iti convine tema unui topic, nu intri pe el. Sau ce faci acuma, te apuci sa faci offtopic pe aria de feedback, postand niste "opinii" inepte si jignitoare la adresa romanilor in legatura cu un topic care a fost deja inchis, desigur nu inainte de a peria doi moderatori si a-l ataca indirect pe un al treilea, cel care a deschis topicul cu pricina, pentru ca te-ai ales din partea lui cu niste suspendari in ultima perioada pentru offtopic repetat si flame? :)

#40
Hamdoulillah

Hamdoulillah

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,662
  • Înscris: 29.03.2017

View PostLenevo, on 23 iunie 2017 - 15:59, said:

Mi-ai citat 2 mesaje fara rost.
Acum pe aria aia probabil modereaza si alte persoane, de ex. observ ca este si catalina, asta nu inseamna ca eu am ceva cu ea, doar ca in momentul in care m-am gandit de moderare decenta, moderare care pe mine m-a multumit, m-am gandit la cei 2 pe care i-am trecut, atat.

Forumul asta este vechi si cred ca cumva a fost lasat sa pluteasca singur pe balta. Ce vreau sa zic? 379 members, 1872 guests, 83 anonymous users
Suntem 379 de utilizatori ON si 83 de anonomi. Restul sunt boti de pe google, restultate care apar in google, in orice caz nu este nucleu care scrie pe forum.

Forumul a mers spre un nivel draconic de inregistrare, a mers cu o arie Poiana pe care oricine o citeste se alege cu vreo frustrare, de ce este manipularea asta, de ce exista un loc pe internetul romanesc unde banul decide in ce decizie ar trebuie sa fie mesajele scrise.
Si sistemul putin ciudat in care poti posta sau nu posta pe anumite zone din forum. Lucruri care pentru voi care sunteti pe aici de cativa ani nu va par asa de ciudate, dar pentru cineva nou ca mine par macar putin ciudate.

Ce incerc sa zic? Forumul are nevoie de sange tanar, de o simplificare a procesului de inregistrare pe forum, de o simplificare si omogenizare a zonelelor din forum pe care poti posta.
Multe dintre schimbarile care fac forumul sa fie obtuz este din perioada in care RDS a trecut pe ip dinamic.

Prea multe traume si inchidere, forumul si aria Poiana ar trebui deschise, nu suntem pe aici vreo secta religioasa.
Pai mai simplu decat un login si'o adresa de mail care trebuie validata, ce-ar putea gi mai simplu?!? Si cum anume functioneaza "manipularea" asta de care spuneti?!? Doar citind, si hop! te manipuleaza prin ecran ce citesti?!?
Prin chestia cu banul, insinuati ca unii ar fi platiti sa scrie pe forum?!?
Cat priveste postarea sau nu in anumite zone, tine strict de numarul de postari pe care trebuie sa le ai, 50 pentru a putea posta in Poiana, de exemplu...

#41
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,445
  • Înscris: 19.04.2009
Mai ieșiți la aer curat, iarba verde, e Weekend ce Florea soarelui!



Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate