Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Allview X4 Extreme

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
dumyro

dumyro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 847
  • Înscris: 25.02.2007
Cand vine vorba de Allview/RDS tot timpul haters gonna hate Posted Image
Oricum ii cam injur si eu pe astia de la Allview. Nu puteau sa anunte si ei telefonul acum 2 saptamani. Tocmai am cumparat un telefon, ceva mai performant dar si asta isi facea treaba

#20
catavencuadelin

catavencuadelin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 491
  • Înscris: 07.10.2012
Creat in 2004, Allview este brandul autohton de smartphone-uri si tablete numarul 1 din Romania. In 2010, Allview a fost prima companie din Romania care a lansat o tableta PC, a urmat in 2011 primul smartphone sub brand romanesc, iar in 2013 a lansat primul smartphone single SIM din portofoliu. In 2016, proiectul Allview Smart Home a diversificat portofoliul companiei cu o solutie complexa de automatizare si monitorizare a locuintei. Brandul Allview este prezent pe pietele IT&C din Polonia, Bulgaria, Germania, Spania, Ungaria, Olanda, Moldova, Serbia, Muntenegru, Macedonia, Bosnia si Hertegovina, Republica Ceha, Malta, Cipru, Grecia, Lituania, Slovenia, Letonia si Estonia. Viziunea Allview este oferirea de tehnologii inteligente si accesibile, sub un brand romanesc.

Pentru carcotasii care vorbesc fara sa cunoasca.

#21
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,582
  • Înscris: 01.03.2015
Telefonul asta face poze pe care apare sigla Allview?  Asta branduiesc chiar tot? Nu le mai scapa nimic? 😂 Spuneti-mi ca nu e adevarat.

#22
catavencuadelin

catavencuadelin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 491
  • Înscris: 07.10.2012

View Posteu-DECEBAL, on 30 iulie 2017 - 08:44, said:

Telefonul asta face poze pe care apare sigla Allview?  Asta branduiesc chiar tot? Nu le mai scapa nimic? �� Spuneti-mi ca nu e adevarat.

???? Ai facut tu poze cu acest telefon si apare sigla pe imagine?  Ar fi trist, desi nu cred.

#23
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,582
  • Înscris: 01.03.2015
https://m.youtube.co...YWS3hj8     In pozele pe care Buhnici le-a facut cu telefonul in timpul recenziei se vede scrisul pe poza.

Apare ca in poza asta...

Attached Files


Edited by eu-DECEBAL, 01 August 2017 - 19:00.


#24
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,571
  • Înscris: 26.06.2010

View Posteu-DECEBAL, on 01 august 2017 - 18:58, said:

https://m.youtube.co...YWS3hj8     In pozele pe care Buhnici le-a facut cu telefonul in timpul recenziei se vede scrisul pe poza.

Apare ca in poza asta...

Dupa ce ca e un telefon scump vor sa le faci si reclama gratuita :D

#25
catavencuadelin

catavencuadelin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 491
  • Înscris: 07.10.2012

View Posteu-DECEBAL, on 01 august 2017 - 18:58, said:

https://m.youtube.co...YWS3hj8     In pozele pe care Buhnici le-a facut cu telefonul in timpul recenziei se vede scrisul pe poza.

Este normal sa se vadã, este un telefon oferit de Allview pentru reclama si este o fotografie fãcutã în cadrul unei prezentãri. Ne poate ajuta un posesor de X4 Extreme...

Apare ca in poza asta...


#26
Andrey12

Andrey12

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 08.08.2017
Acest produs este ok, eu am avut ocazia sa il testez si se misca destul de ok. Intr-adevar pretul este destul de mare dar cu timpul sigur va mai scadea.

#27
heinz

heinz

    Cheers!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,580
  • Înscris: 11.02.2016
1400 la eMag. Un pret foarte bun, zic eu.

#28
Badazz

Badazz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 336
  • Înscris: 18.05.2009
salut, pt acest model, a gasit cineva folii de sticla pt display si huse (in afara de ce e pe siteul allview)?

aveti ceva pareri despre el? imi vine si mie, sapt asta cu o firma de curierat. ceva minusuri/probleme, ati descoperit?

Edited by Badazz, 22 February 2018 - 15:49.


#29
Badazz

Badazz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 336
  • Înscris: 18.05.2009
nimeni, nimic?

#30
Adrexx

Adrexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,216
  • Înscris: 22.12.2015
Acum se poate cumpara la 890 Lei pe www.cel.ro
Pe mine ma intereseaza autonomia si diagonala in primul rand.
Plus ca pe toate magazinele online majoritatea cumparatorilor ii acorda 5*

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate