Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Cat costa inlocuirea barei frontale (Skoda Fabia 2006)

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
iliemirea

iliemirea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,662
  • Înscris: 17.07.2014

 Janitor, on 18 iunie 2017 - 17:46, said:

Am o Skoda Fabia Hatchback din 2006 si am avut un accident in urma caruia mi s-a spart din fata (cea incercuita cu rosu). Nu a fost vina mea. Persoana respectiva are asigurare dar cand ma gandesc cata bataie de cap este sa o repar gratis cu ajutorul asigurarii ma ia groaza.
Aveti idee cam cat ar costa sa o inlocuiesc la un service sau de unde as putea sa o cumpar?
De ce te legi la cap fara sa te doara?
Va duceti amandoi frumos de manutza completati niste formulare si poti astepta o luna doua pana se rezolva problema cu banii daca tu crezi ca astia sunt asa rau platnici.
Din cate vad din poza nu e rau lovita si poti circula cu ea.
In general sunt rau platnici la sume mari, la sume mai mici se rezolva repede.
Eu am avut un incident in februarie(m-a lovit o duba in spate pe pasajul Basarab).
Am fost la un service autorizat de asigurator(Eurowins), s-au constat pagubele(spoiler spate de inlocuit, de indreptat o mica portiune de la portbagaj, cui inchidere portbagaj si 2 suporti de plastic de prindere a spoilerului rupti, plus vopsire).
Toata treaba a durat vreo 10 zile, de la constatare pana cand masina a fost gata.
Acum am spatele la masina nou nout.Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate