Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Tigara electronica pentru incepatori

  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Initiator uite un sfat.
Daca vrei ceva decent ia minim un Eleaf Ijust 2. E la oferta la ##### - doar ca nu e acum pe stoc. 115 lei
E ok bateria este de 2600 tankul e bun chiar e ok tigara.

60 ml de morning juice de la vapebar costa  68.00 lei cu tot cu shoturile de nicotina si iese de 9 %
Daca vrei sa iti faci tu lichidul intrebi aici si te ajutam.

Asta e minim
Daca vrei ceva mai bun eu recomand Vaporesso Attitude. O gasesti pe net pe la 330 de lei dar e super misto.

Eu folosesc un Vaporesso Attitude in care pun lichid de 12 si un Teslacigs Touch cu lichid de 6.
Pe Tesla am atomizor Ijust 2

Attached Files



#20
tzaq93

tzaq93

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 13.08.2010
Nu ar fi mai sănătos să vă injectați puroi in plămâni?

#21
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Ce ai prietene ? De aia e democratie sa se sinucida fiecare cum vrea.

#22
florinel

florinel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,108
  • Înscris: 29.06.2005
Eu tocmai ce-am primit comanda. Joyetech AIO . Voiam din aia patratoasa da` nu mai era in stoc.

Primele mele impresii - dupa baterie clasica+ atomizoare c5+:

+ cantitate impresionanta de abur. Adica locomotiva, nu alta. Cu 5 pufuri umpli o camera de ceata.
+ pastreaza bine aroma, probabil ca si TH(din pacate, lichidu` meu e aproape de 0 la nicotina)
+ mai mica si mai compacta decat ce foloseam eu

- aburul este cam cald - posibil sa se remedieze cu rezistente mai mari
-capacitatea cam mica a rezervorului, doar 2 ml.

Deocamdata atat. Ramane sa mai vad cat tine acumulatorul si cat de repede se incarca.

#23
-Ciprian

-Ciprian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,334
  • Înscris: 08.09.2009

View PostVladBtz, on 17 iunie 2017 - 22:51, said:

Vreau o tigara electronica pentru incepatori, usor de folosit si de refolosit ( fara inginerii precum : schimba vata, schimba siguranta, catalizator bla bla ) . Si daca exista ingineriile astea, mi-ar placea sa fie cat mai putine. Cel mai mult imi plac tigarile alea stil pix sau fluieras, nu imi plac caramizile. Imi puteti recomanda ceva ?
Nu te supara, dar cati ani ai? Stii ca nu-s recomandate minorilor, mai ales ca in cazul tau, clar nu doresti sa faci achizitia asta din motive de sanatate. Ai zis ca fumezi 2-3 pachete pe luna, deci nu poate fi vorba de vreun fel de dependenta. Tigarile electronice sunt o metoda prin care fumatorii pot alege o alternativa mai putin daunatoare la tigarile normale, dar totusi nu se poate spune ca-s inofensive.
Eu iti recomand sa cumperi o tigara electronica, dar nu pentru tine, deoarece tu nu ai nevoie de asa ceva.(e doar o "fita", toti trecem prin asa ceva cand suntem mai tineri, dar sunt alte lucruri pe care le poti cumpara cu banii astia) Ia-o pentru un membru al familiei care fumeaza, asta ar fi o investitie mult mai buna, si pentru tine si pentru acel membru al familiei si pentru vapat in general.

#24
printzul69

printzul69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 509
  • Înscris: 24.09.2013

View PostVladBtz, on 17 iunie 2017 - 22:51, said:

Vreau o tigara electronica pentru incepatori, usor de folosit si de refolosit ( fara inginerii precum : schimba vata, schimba siguranta, catalizator bla bla ) . Si daca exista ingineriile astea, mi-ar placea sa fie cat mai putine. Cel mai mult imi plac tigarile alea stil pix sau fluieras, nu imi plac caramizile. Imi puteti recomanda ceva ?

Țigară electrică nu Bună e dăunătoare și periculoasa multe persoane au avut probleme din cauza țigărilor electrice mai bn fumați o țigară normala?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate