Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!
 Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...
 orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 

Acces Gratuit la Digi Online pentru clientii Digi.Mobil

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
201 replies to this topic

#163
sarbulb

sarbulb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 24.09.2016
Cum adica ce eroare ? Nu apare nimic , in sensul ca nu se vede nimic .
Am facut 2 sesizari in Digicare , fara rezultat .
In continuare nu reusesc  sa vad toate programele .
In fine ... am renuntat .
Chiar nu ma mai pasioneaza functionabilitatea aplicatiei .

Edited by sarbulb, 03 January 2018 - 20:43.


#164
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,356
  • Înscris: 16.04.2014
@sarbulb - Te rog sa-mi oferi intr-un mesaj privat numarul uneia dintre sesizari sau numele titularului si adresa completa pentru verificari suplimentare.

#165
vafro

vafro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 659
  • Înscris: 26.02.2014

 DIGI_Helper, on 04 ianuarie 2018 - 17:13, said:

@sarbulb - Te rog sa-mi oferi intr-un mesaj privat numarul uneia dintre sesizari sau numele titularului si adresa completa pentru verificari suplimentare.
Accesul la digi-online se poate face doar din reteaua Digi. E testata de mine de pe 4 retele diferite, si pe win si pe android, daca nu ai ip de DIGI vezi negru in fata ochilor.

#166
KENSINGTON

KENSINGTON

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,515
  • Înscris: 30.03.2005

 vafro, on 06 ianuarie 2018 - 06:35, said:

Accesul la digi-online se poate face doar din reteaua Digi. E testata de mine de pe 4 retele diferite, si pe win si pe android, daca nu ai ip de DIGI vezi negru in fata ochilor.
La mine merge fara probleme, pe Telekom.

#167
gigsnet

gigsnet

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,363
  • Înscris: 22.10.2014
delete

Edited by gigsnet, 06 January 2018 - 10:15.


#168
gestt

gestt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,874
  • Înscris: 09.10.2009
Și la mine merge, pe o rețea locala, atât pe Android cat și pe iOS.

#169
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,836
  • Înscris: 26.02.2010

 vafro, on 06 ianuarie 2018 - 06:35, said:

Accesul la digi-online se poate face doar din reteaua Digi. E testata de mine de pe 4 retele diferite, si pe win si pe android, daca nu ai ip de DIGI vezi negru in fata ochilor.
la mine mere si pe orange

#170
aboicu

aboicu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 511
  • Înscris: 12.06.2004

 vafro, on 06 ianuarie 2018 - 06:35, said:


Accesul la digi-online se poate face doar din reteaua Digi. E testata de mine de pe 4 retele diferite, si pe win si pe android, daca nu ai ip de DIGI vezi negru in fata ochilor.

Funcționează și de pe Akta și de pe Orange mobil.

#171
sarbulb

sarbulb

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 704
  • Înscris: 24.09.2016

In continuare nu reusesc sa ma autentific  , tableta Ipad Air 2 , cu net via wi-fi de la RCS RDS . Am facut sesizare in Digi Care acum 2 sapt , nici un raspuns .

#172
Gotyc

Gotyc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,325
  • Înscris: 15.07.2009
Funcționează cuiva digi online? Nu imi arata programele , dau pe ele.si se învârte chestia aia dar nu afiseaza nimic

#173
gestt

gestt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,874
  • Înscris: 09.10.2009
La mine merge.

Attached Files



#174
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,356
  • Înscris: 16.04.2014

 Gotyc, on 20 ianuarie 2018 - 21:13, said:

Funcționează cuiva digi online? Nu imi arata programele , dau pe ele.si se învârte chestia aia dar nu afiseaza nimic

Daca situatia persista, te rog contacteaza-ma in privat.

#175
slanic

slanic

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 17.01.2007
@DIGI_Helper  pe Digi Online versiunea de Windows 10 încă nu au apărut noile posturi. Se lucrează la o actualizare?

#176
aLLLx

aLLLx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 685
  • Înscris: 15.07.2006
Pe windows nici nu cred ca o sa apară, noi astia de pe windows suntem pielea... de pe toba pentru "concernul" Digi.

Edited by aLLLx, 24 January 2018 - 12:24.


#177
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,356
  • Înscris: 16.04.2014

 slanic, on 23 ianuarie 2018 - 09:57, said:

@DIGI_Helper  pe Digi Online versiunea de Windows 10 încă nu au apărut noile posturi. Se lucrează la o actualizare?

Salut, slanic!
Inca se afla in lucru varianta pentru Windows 10, nu imi este disponibil un orizont de timp.

#178
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 aLLLx, on 24 ianuarie 2018 - 12:21, said:

Pe windows nici nu cred ca o sa apară, noi astia de pe windows suntem pielea... de pe toba pentru "concernul" Digi.

Era vorba despre Windows 10, nu Windows Phone care e mort.

#179
The Stressmaker

The Stressmaker

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,275
  • Înscris: 25.10.2005
@Gothyc: nu cumva esti filtrat de reteaua in care esti conectat? sau iei net prin proxy? daca viteza de incarcare este mica asa sta, cu chestia aia care se invarte pentru ca aplicatia descarca mai intai lista programelor apoi cauta stream-ul video la care face mai intai buffering ca apoi sa ruleze imaginea. La fel face daca undeva pe traseu "se taie" sau "se limiteaza" netul doar pentru descarcarile mai mari, specific retelelor mobile. Verificati in mai multe retele daca se manifesta la fel.
Testati numai pe Digi24 varianta LQ el este "reperul". Digi Sport, de exemplu functioneaza strict in digi 3g/4g altfel nici nu apar in aplicatia de pe ios daca va conectati din alta retea. Daca incercati sa accesati un program restrictionat fara autentificare (adica nu-i "la liber") trebuie sa apara o casuta cu eroare. Asta stiu eu.

@aLLLx: daca duce procesorul puteti incarca un emulator de android. Face acelasi lucru ca si o tableta cu android, de exemplu. Altfel, digi24, de exemplu, functioneaza si in browser.

@DIGI_Helper: ar fi o idee buna sa transmiteti la colegii cu programarea ca sa nu apara icoanele programelor la care nu au acces utilizatorii in acel moment. Adica, fara autentificare sa apara doar digi24, si altele care sunt "la liber". Multumesc.

#180
a_stefane

a_stefane

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 24.07.2005
Buna ziua, imi merge aplicatia DigiOnline si in afara rds, in nextgen, doar ca Hbo functioneaza doar pe telefon; pe un tv box cu android merg toate programele in DigiOnline mai putin Hbo.urile care imi dau mesaj ca nu poate fi redat prin hdmi ... pe telefon in aceeasi retea hbo.urile functioneaza.

Edited by a_stefane, 31 March 2018 - 10:04.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate