Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Rainbow International Distribution

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
mariusadrian98

mariusadrian98

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.06.2017
Salutari. A mai cumparat cineva de la Rainbow International Distribution? Si a mai avut cineva probleme cu produsele lor?
Am cumparat o saltea Medisana MM825 pentru masaj si m-am hotarat sa o returnez dupa primele 20 minute.
Nu o recomand. Vibratiile pe care le face aceasta saltea, probabil sunt pentru a alina suferinta pisicilor sau a cainilor care sufera de diferite afectiuni. Pentru om, aceasta saltea este ineficienta, vibratiile sunt egale cu 0, iar dupa 15 minute se opreste.
Daca vrei sa folosesti incalzirea din saltea... O sa simti o usoara caldura dar cam atat.
Nu o recomand. Sunt foarte dezamagit de serviciile lor....pe langa ca am asteptat o gramada de zile sa vina produsul, acum il trimit inapoi pentru ca nu coinciid cu specificatiile.

#2
dianamaria83

dianamaria83

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.06.2017
Am cumparat acum cateva luni aceasta saltea si inca o husa cu masaj pentru scaun, sunt foarte dezamagita de ele, le-am returnat...dar a durat destul de multe zile pana ce am reusit sa fac retur si sa-mi vireze inapoi banii,... dupa ce am platit si transportul de retur. Nu recomand!

#3
WarpS

WarpS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,455
  • Înscris: 30.07.2009
2 posturi facute de 2 noi utilizatori la 11 minute distanta? Asa se face reclama negativa competitorului?

#4
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,484
  • Înscris: 19.04.2009
Eu am inteles ca Marius Adrian din 98 e mai tanar decat babaciunea de Diana Maria din 83

#5
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009
daaap...voi nu sunteti deloc una si aceeasi persoana...ahaaaam...

pana si stilu' de scris e acelasi...puncte, puncte...alea-alea?...rings a bell?


 Lex404, on 13 iunie 2017 - 16:25, said:

Eu am inteles ca Marius Adrian din 98 e mai tanar decat babaciunea de Diana Maria din 83
eeeeeee, gaina batrana face ciorba buna, numai morcovu'...morcovu' sa fie tanar, ca in rest... :))))

Edited by dygey, 13 June 2017 - 16:32.


#6
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,019
  • Înscris: 31.07.2007
Deci 11 minute dureaza sa-ti faci cont de mail + cont pe forum.

#7
tybanu

tybanu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,586
  • Înscris: 15.01.2007
Mariuse, ai dooj de ani si vrei saltea cu masaj?

Edited by tybanu, 13 June 2017 - 16:31.


#8
danb1961

danb1961

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,531
  • Înscris: 09.03.2002
Sunteti rai ,asta o fi originalu' ?
http://www.emag.ro/s...5/pd/DQJ9RMBBM/

#9
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009
poate nu-l mai satisface instrumentaru' din dotarea actuala Posted Image

#10
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

 mariusadrian98, on 13 iunie 2017 - 16:03, said:

Salutari. A mai cumparat cineva de la Rainbow International Distribution? Si a mai avut cineva probleme cu produsele lor?
Am cumparat o saltea Medisana MM825 pentru masaj si m-am hotarat sa o returnez dupa primele 20 minute.
Nu o recomand. Vibratiile pe care le face aceasta saltea, probabil sunt pentru a alina suferinta pisicilor sau a cainilor care sufera de diferite afectiuni. Pentru om, aceasta saltea este ineficienta, vibratiile sunt egale cu 0, iar dupa 15 minute se opreste.

Nu pot sa cred ca ai comandat o saltea cu "vibratii"... N-au inclus si un extract natural din piatra inutila numita Zeolit, pentru echilibrarea energiilor si succes in karma?
Teoretic, daca ai comandat pe net, fara sa iei tzeapa, pe baza de vibratii, direct in magazin, ai putea sa returnezi in 14 zile, nu?

#11
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,551
  • Înscris: 07.02.2003

 danb1961, on 13 iunie 2017 - 16:31, said:

Sunteti rai ,asta o fi originalu' ?
http://www.emag.ro/s...5/pd/DQJ9RMBBM/
Da, ala pare sa fie, e copy paste de acolo.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate