Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Am inhalat putin plastic, probleme sau nu?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
27 replies to this topic

#19
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,383
  • Înscris: 10.08.2005

View PostCaptainMe, on 12 iunie 2017 - 09:28, said:

Eram cu niste tovarasi care s-au cam imbatat putin, si pe unul dintre ei l-a durut capul, si si-a cumparat o tableta de paracetamol, si dupa ce a luat o pastila+ le-a mai dat si la ceilalti cate una ca cica si pe ei ii dure a capul (deci 4 pastile in total) i-a dat prin cap sa ia bricheta si sa arda folia aia in care e pusa pastila...Si eu eram langa el, am inhalat putin fum, am simtit ceva nasol pe nari si peste vreo 10 minute am vomitat si a inceput sa ma doara putin capul.
Din chestia asta am invatat ca niciodata nu mai trebuie sa stau langa prostii care ard ce le pica-n mana si ca trebuie sa imi schimb prietenii Posted Image))))
S-ar putea sa fii patit ceva? Stiu ca plasticul e  foarte toxic fiind ars. Ar trebui sa ma duc la un control? Familia mea are un istoric de cancer, si sunt putin ipohondru, cred ca sunt mai sensibil la unele chestii decat ceilalti.
Tu ce ai baut / mancat inainte asta?

#20
CaptainMe

CaptainMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 31.12.2014

View PostA10, on 12 iunie 2017 - 10:07, said:

Gandestete ca altii inhaleaza aproape zilnic o doza oarecare de fum de la locul de munca... Tu te smiorcai ca te-o afumat unu cu o bricheta. Azi maine o sa vedem topicuri gen "e safe sa iesim azi din casa ? "
Ideea era ca e fum de plastic, nu de tigara.

#21
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,444
  • Înscris: 19.04.2009
Putin ipohondru e putin spus.

Se muta pe fun :lol:

ps. nu faceti exces de paracetamol, e in top substante toxice.

#22
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012

View PostCaptainMe, on 12 iunie 2017 - 11:20, said:

Ideea era ca e fum de plastic, nu de tigara.
E foarte grav. În primul rând vei rămâne impotent, apoi va începe să îți cadă părul și sprâncenele, te vei umple de negi pe nas și îți vor cădea și dinții.

#23
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View Postpetre69, on 12 iunie 2017 - 09:30, said:

nu ai nimic , stai linistit
Deocamdata. Ai sa vezi urmarile pe la 70 de ani:artrita, coxartroza, cancer pulmonar, n-o sa mai ai apetit sexual, o sa fii atras de homosexuali,.....

#24
CaptainMe

CaptainMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 31.12.2014
Eh, multumesc si pentru raspunsurile mai caterinca asa, zambesc cand le citesc, macar ma faceti un ipohondru fericit =))))

#25
Alucard

Alucard

    Steven Hyde

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,186
  • Înscris: 20.04.2004
Paracetamolul intai se prajeste in tigaie si abia apoi se inhaleaza. Ce cauti tu mimozule intre badarani si bullies? Te tratezi de ipohondrie?
Nu mai veni cu intrebari de astea de tpu ca te facem fetita noastra :)

#26
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Astea se intamplau mult mai des pe vremea "tovarasilor" in sensul ca daca deschideai gura inhalai te miri ce din care ti se trageau tot felul de chestii,inclusiv panglicile alea de hartie inscriptionate cu "vesnica pomenire, amintire," "regrete eterne",.........
Asa ca, in concluzie, renunta la "tovarasi", cauta-ti niste "colegi", "prieteni", "cunostinte", "gacici",.....

#27
5w30

5w30

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 714
  • Înscris: 14.04.2017
Initiator, cand incepi s-o freci in baie si vezi ca iese fum, sa nu inhalezi. Dar nici apa sa nu torni, ca oti iesi cu discurile ovalizate.

#28
radu2014

radu2014

    Settling down

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,483
  • Înscris: 04.10.2007
Putin plastic inhalat?!

Unii au in fisa postului asa ceva.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/pLwVycO7V-k?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Minutul 12:20

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate