Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Xbox One X

- - - - -
  • Please log in to reply
116 replies to this topic

#37
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,005
  • Înscris: 15.04.2011
Am TV 4K un LG 49UH8507.

Ps.Doar ce mi-a sosit jocul.Posted Image

Attached Files



#38
wather

wather

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,381
  • Înscris: 09.05.2018
Initial si eu l-am avut in vizor acest model de tv 4k , dar pacat ca are panel IPS si 10bit fortat ( 8bit + FRC )
Am renuntat in favoarea unui Samsung 48JS8500 si NU regret nici azi dupa 3 ani de folosire fara nici o reparatie , alegerea facuta - https://www.displays...en/model/7b0126

Scuze de off-topic

Edited by wather, 01 March 2019 - 19:57.


#39
ralu_seby

ralu_seby

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 372
  • Înscris: 11.11.2007
Salut! Am nevoie de ajutor: am cumparat un card Global 6M pt Xbox Live Gold, am introdus Redeem code si totusi, atunci cand accesez Fortnite-ul imi cere Xbox live de minim 1 luna...o iau razna si nu mai inteleg ce vrea de la mine. Contul de profil este creat pe Anglia, deci nu vad problema.
Am incercat acum si cu GTA V si la un moment, solicita si pt acest joc.
Ceva sugestii? Am incercat sa reintroduc codul si raspunsul este ca fost deja activat.

#40
ralu_seby

ralu_seby

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 372
  • Înscris: 11.11.2007
Am reusit t sa il activez ai sa il citeasca, am dat un restart la consola.

#41
primuministru

primuministru

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,845
  • Înscris: 05.10.2007
Am văzut târziu mesajul tau. Acelasi lucru ți l-aș fi recomandat și eu, un restart. De curiozitate, de unde ai luat cardul și cât ai dat pe el ?

#42
wather

wather

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,381
  • Înscris: 09.05.2018
De curand am achizitionat un tv tuner pt consola si e functionabil in reteaua rcs si as dori sa stiu de la cei care detin/folosesc acest tv tuner si sunt tot la rcs abonati cate prg tv au putut reception/memora cu acest tv tuner
In alta ordine de idei , pt acest tv tuner m-ar interesa o telecomanda si va rog sa imi recomadati si mie o firma/model sau ce telecomanda folosti la consola pt tv tunerul in cauza
Cu controllerul consolei parca e prea..... si de acea doresc sa cumpar o telecomada

#43
wather

wather

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,381
  • Înscris: 09.05.2018
Pt detinatori de xbox one x , ce casti/ochelari virtuali imi recomandati si ce jocuri se pot juca in vr
Am gasit doua articole , insa fiind novice in doemniul vr-ului nu stiu ce brand/model e mai bun/recomandat pt xox

1 - http://www.incredibl...-work-xbox-one/

2 - https://topbestvr.com/vr-for-xbox-one/

Banuiesc ca brandurile/modele pt xbox one sunt compatibile si cu xbox one x

#44
gabinechita

gabinechita

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 248
  • Înscris: 19.10.2007
Pai .de ce sa nu beneficiezi la cea mai "...." consola "... de  cea mai "..." tehnologie.
Iti iei doar un Kinect (acum pe Olx...cat 3 kile de cirese)....si iti folosesti vocea/manutele pe post de telecomanda....SF !

#45
wather

wather

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,381
  • Înscris: 09.05.2018
Trebuie sa apara Kinect 2 , insa nu stiu daca inainte la genratia a doua de console xbox din 2020 sau dupa
Si ca sa dau inca cateva sute de lei acum pt cel mult un an......... , asa cu o telecomanda rezolv prb cu folosirea tv tunerului achizitionat de curand
Kinect-ul e per general ( jocuri , aplicatii........ ) si am in vedere mai degraba intr-un viitor achizitionarea unor ochealri virtuali/casca virtuala pt jocuri

#46
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,564
  • Înscris: 10.04.2009
https://www.emag.ro/...0/pd/DHVK5KBBM/

@ 1610 lei (resigilat)

#47
wather

wather

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,381
  • Înscris: 09.05.2018
Sincer , nu prefer astfel de produse , te bucuri ca dai mai putin pe el , dar daca vrei sa il revinzi.......adio
Userii si asa in general sunt cam reticentii la cumparare unui produs sh , insa ca acel produs sa mai fie si zgariat.......din start . ii scad sansele la un pret decent foarte mult


Toate jocurile pentru Xbox One vor putea fi jucate prin Project xCloud - Sursa: https://www.hdsateli...ox-one-vor.html

Edited by wather, 02 June 2019 - 14:48.


#48
madutzu25

madutzu25

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 07.10.2013
Astăzi am cumpărat și eu XBOX one X Limited edition Gear5  la prețul de 300 lire.

https://www.game.co....-bundle-2625090

#49
robytupa

robytupa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 397
  • Înscris: 30.04.2016
Salut! Se pot cumpara jocuri de pe xbox live marketplace cu un card de ro? Dar cu un card de Revolut se poate? Sau cum se pot cumpara jocuri de pe marketplace-ul lor?

#50
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009

View Postmadutzu25, on 28 noiembrie 2019 - 23:26, said:

Astăzi am cumpărat și eu XBOX one X Limited edition Gear5  la prețul de 300 lire.

https://www.game.co....-bundle-2625090

Pai de ce nu PS?

View Postrobytupa, on 14 decembrie 2019 - 16:24, said:

Salut! Se pot cumpara jocuri de pe xbox live marketplace cu un card de ro? Dar cu un card de Revolut se poate? Sau cum se pot cumpara jocuri de pe marketplace-ul lor?

Suntem in 2019, Romania e in UE de ceva timp, ar trebui sa se poata.

#51
madutzu25

madutzu25

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 07.10.2013
Îmi place mai mult Xbox decât PS4.

#52
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
E de ajuns!

#53
madutzu25

madutzu25

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 07.10.2013
Plus skin-ul care îmi place.

Attached Files


Edited by madutzu25, 24 December 2019 - 13:28.


#54
MihaiB1980

MihaiB1980

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 110
  • Înscris: 04.06.2014
salutare, la xbox one x se pot conecta tastatura si mouse? are rost? se pot folosi la jocuri?
Ce jocuri recomandati pentru copii?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate