Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Realizarea unui live - fost "De ce am nevoie"

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Dadulicius

Dadulicius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 25.03.2017
Doresc sa stiu de ce programe am nevoie pt a face un live si care sunt pasii. Live-ul sa contina o poza de fundal pe care sa apara: cate persoane se aboneaza la canal si cate se uita.
P.s.plus cum se adauga melodii pe fundal care sa mearga pe durata live-lui.

Ca un model la ce doresc eu sa fac este:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/VDCZDdBazCc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]



Postarea originala:

De ce programe am nevoie sa fac ceva de genul si cum fac sa obtin asta.

Edited by _-_, 11 June 2017 - 11:09.
Refacere postare conform informatiilor primite pe PM.


#2
Daian95

Daian95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,424
  • Înscris: 17.03.2012
Ia vezi daca te ajuta:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/4xgOWWfurpU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
@initiator
Respectarea regulamentului ariei nu este optionala!
Daca toate subiectele deschise ar incalca pct. 3 din regulament, atunci am avea mii de subiecte cu titluri de genul "De ce am nevoie" (cum ai pus tu la topic), ceea ce ar face imposibila cautarea de informatii relevante in lista de subiecte sau folosind formularul de cautare avansata (in titluri).
Te gandesti la un titlu relevant care sa descrie pe scurt tema topicului si care sa ajute utilizatorii sa inteleaga despre ce este topicul fara a-l mai deschide sau sa gaseasca usor subiectul la cautarea dupa cuvinte cheie, apoi imi trimiti titlul pe PM.
De asemenea, iti recomand sa faci si o scurta descriere a problemei, deoarece noi nu avem de unde sa stim la ce te referi prin "ceva de genul" si "asta" (sa adaugi sunet pe un videoclip, sa faci o transmisiune live, sa introduci un counter in sursa unei pagini de web etc.).
Nici macar nu este clar daca ceea ce doresti are legatura cu aria Windows, deoarece avem pe forum arii distincte pentru editare foto/ video, pentru web design s.a.m.d.
Pana se lamureste problema topicul va ramane inchis. Daca nu oferi detaliile cerute pe PM (mie sau altui moderator al ariei pe care il gasesti activ) in timp util, atunci topicul va fi sters.

Update:
Modificat titlu si post initial conform informatiilor primite in privat.
Topic redeschis.

Edited by _-_, 11 June 2017 - 11:11.
update


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate