Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

Unde gasesc dvd-uri Falcon Pro?

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
open-your-eyes

open-your-eyes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 04.01.2017
DVD-urile Verbatim printabile or fi superioare celor normale, sau nu conteaza asta?

#20
cristi05

cristi05

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 673
  • Înscris: 07.07.2009
Si eu mai folosesc discuri optice pentru stocare. Parerea mea ca cd/dvd nu o sa moara prea curand. Un mare avantaj al discurilor optice ca nu sunt vulnerabile la virusi gen rootkit cum de multe ori cu un stic infectezi multe calculatoare fara sa transferi date. Cat despre verbatim sunt excelente. Mai am unele traxdata negre care iarasi au rezistat cu voiosie. Printabile s-ar putea sa fie o solutie mai buna au in plus vopseaua aia alba care e o protectie in plus.

Edited by cristi05, 09 June 2017 - 23:12.


#21
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Initiator, Kodak la 51 bani plus TVA la prodata nu te satisfac ?

#22
open-your-eyes

open-your-eyes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 04.01.2017
N-am folosit niciodata Kodak. Stiu ca erau buni la fotografii, nu stiu cum sunt la DVD-uri. Tu ce zici?

#23
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Eu am folosit si merg. Dar acum habar n-am cat vor rezista in timp. Mie imi plac si Verbatim. Am avut odata un Kodak care arata de parca s-a jucat fotbal cu el. Si mergea bine merci.

#24
biogood

biogood

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,609
  • Înscris: 22.01.2011

View Postcristi05, on 09 iunie 2017 - 23:11, said:

Mai am unele traxdata negre care iarasi au rezistat cu voiosie.
Confirm, am cateva Traxdata negre, scrise prin 2000-2001 si rezista cu succes  pana acum. Pe unele le-am aruncat doar pentru ca datele scrise acolo nu mai prezentau interes, fizic insa au fost perfecte, se puteau copia fara probleme.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate