Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

O nelamurire pe S4 !

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
EmyBoss7

EmyBoss7

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,477
  • Înscris: 18.03.2017
Sall ! Pe android 5.0.1 am observat de ieri cand bag parola la reteaua mea de wi-fi nu imi mai retine parola si trb. mereu sa reintroduc parola ca si cand nu am intrat niciodata pe aceasta retea. Aveti idee cum se poate rezolva ? P.S Imi apare cand se conecteaza de doua ori aceeasi retea !

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Ai vreo aplicaţie gen CCleaner care zilnic îţi "face curat" în telefon? Acea aplicaţie ar putea să-ţi şteargă baza de date cu informaţiile despre reţelele wi-fi accesate.
Dezactivează acea opţiune, dacă-i aşa.

#3
EmyBoss7

EmyBoss7

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,477
  • Înscris: 18.03.2017

View PostPSC, on 08 iunie 2017 - 11:33, said:

Ai vreo aplicaţie gen CCleaner care zilnic îţi "face curat" în telefon? Acea aplicaţie ar putea să-ţi şteargă baza de date cu informaţiile despre reţelele wi-fi accesate.
Dezactivează acea opţiune, dacă-i aşa.
Am ccleaner, dar nu am intalnit aceasta optiune !

#4
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,870
  • Înscris: 03.02.2005
Da-i forget la retea si conecteaza-te din nou la acea retea, introdu parola retelei si vezi daca-ti mai cere parola, asta-i sfatul generic, daca vrei o solutie legata strict de modelul tau de telefon, intreaba-i pe cei ce mai folosesc la randul lor acest model.

Edited by Monitoxus, 09 August 2017 - 13:09.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate