Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

jocuri Altex

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
Valyca74

Valyca74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 18.09.2011
am achizitionat un procesor de la altex si mi-a dat ca bonus 2 jocuri care de fapt ei mi-au trimis un cod pe o hartie a4 si cica trebuie sa intru pe siteul amd sa iau jocul de acolo,dar nu ma pricep,va rog sa ma ajuta-ti ,jocurile sunt
Ashes of the Singularity: Escalation & Total War: WARHAMMER - Cupon Bundle AMD FX cu 6 sau 8 nuclee

#2
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Codurile nu se potrivesc si pe Steam, origin, etc. ?

#3
Valyca74

Valyca74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 18.09.2011
nu stiu cum sa procedez?

#4
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,434
  • Înscris: 15.07.2008

View PostValyca74, on 07 iunie 2017 - 15:38, said:

am achizitionat un procesor de la altex si mi-a dat ca bonus 2 jocuri care de fapt ei mi-au trimis un cod pe o hartie a4 si cica trebuie sa intru pe siteul amd sa iau jocul de acolo,dar nu ma pricep,va rog sa ma ajuta-ti ,jocurile sunt
Ashes of the Singularity: Escalation & Total War: WARHAMMER - Cupon Bundle AMD FX cu 6 sau 8 nuclee
Cred ca are legatura cu ASTA

#5
paul_kelso

paul_kelso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,983
  • Înscris: 08.08.2005
https://www.amd4u.com/amdgamepromo/

#6
Memeito

Memeito

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,106
  • Înscris: 20.05.2017
Pai ce coduri ai?

#7
Valyca74

Valyca74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 18.09.2011
mi-au trimis un cod pe o hartie a4

#8
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,310
  • Înscris: 08.02.2011
Vezi ce greu e cu jocurile astea originale, mai simplu cu "celelalte" :)

#9
honeymik

honeymik

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,531
  • Înscris: 18.02.2014
Pune codurile aici ca te "ajutam" noi. :)

#10
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,434
  • Înscris: 15.07.2008

View PostMemeito, on 07 iunie 2017 - 16:02, said:

Pai ce coduri ai?

View Posthoneymik, on 07 iunie 2017 - 16:10, said:

Pune codurile aici ca te "ajutam" noi. Posted Image
...nu  mai incercati sa pacaliti omul, sa-i "furati" parolele ! ca oricum din ce vad  pe linkul postat de mine mai sus, codurile respective nu mai sunt valabile codul de la primul joc nu mai e valabil fiindca procesorul trebuia achizitionat in perioada promotiei iar codul  trebuia folosit pana la sfarsitul promotiei.

Edited by stlk, 07 June 2017 - 16:32.


#11
Valyca74

Valyca74

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 595
  • Înscris: 18.09.2011
cum ma ajuta-ti?

#12
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,434
  • Înscris: 15.07.2008

View PostValyca74, on 07 iunie 2017 - 16:13, said:

cum ma ajuta-ti?
eu si paul_kelso ti-a dat likurile mai sus, mai departe descurca-te ! scrie acolo ce si cum, apasa butonul redeem now,  fa-ti cont iar apoi o sa-ti scrie ce faci cu codurile respective (daca mai sunt valabile) (?) codul respectiv pentru primul joc (?) Ashes of the Singularity: Escalation

pentru al doilea joc uite ce zice ALTEX :

Quote

Perioada promotiei incepe pe 17 mai 2016 si se incheie pe 15 august 2016 sau pana la epuizarea stocului de coduri cheie, in functie de care dintre aceste evenimente survine primul. Jocul nu se vinde separat!
*Pentru a descarca jocul accesati urmatorul link: https://www.amdrewards.com/amdrewards/

Cod gratuit pentru jocul Total War™: WARHAMMER® la achizitionarea unei placi grafice eligibile din seria AMD Radeon™ R9 390 sau a unui procesor AMD FX™ cu 8 nuclee eligibil. Un joc de strategie de proportii legendare, Total War™: WARHAMMER® combina o campanie care creeaza dependenta si in care jucati pe rand pentru ridicarea unui imperiu epopeic cu batalii colosale in timp real. Bucurati-va de avantajele tehnologiei DirectX® 12 – datorita unui parteneriat exclusivist pentru unitatile GPU incheiat intre dezvoltatorul Creative Assembly si AMD – cu efecte vizuale remarcabile care dau viata razboiului dinastic sangeros transpus in Warhammer Fantasy Battles.
Cu AMD in arsenalul dvs., cuceririle continua.
SURSA

Edited by stlk, 07 June 2017 - 16:33.


#13
lightpoint

lightpoint

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 785
  • Înscris: 16.02.2017

View PostValyca74, on 07 iunie 2017 - 15:38, said:

am achizitionat un procesor de la altex si mi-a dat ca bonus 2 jocuri care de fapt ei mi-au trimis un cod pe o hartie a4 si cica trebuie sa intru pe siteul amd sa iau jocul de acolo,dar nu ma pricep,va rog sa ma ajuta-ti ,jocurile sunt
Ashes of the Singularity: Escalation & Total War: WARHAMMER - Cupon Bundle AMD FX cu 6 sau 8 nuclee
mergi aici:
https://www.amd4u.com/amdgamepromo/ si apesi butonul "Redeem your game"

#14
bogdan181180

bogdan181180

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 01.04.2017

View PostValyca74, on 07 iunie 2017 - 15:38, said:

mi-a dat ca bonus 2 jocuri care de fapt ei mi-au trimis un cod pe o hartie a4
..trebuie sa intri pe Steam, downloadezi si instalezi jocul de acolo. In timpul instalarii jocului sa instalezi varianta TRIAL a jocului si sa-l activezi pe urma cu acele seriale, in caz contrar, daca bagi serialu direct in timpul instalarii exista riscul sa-ti apara serialu ca fiind folosind. Asa stiu ca se procedeaza in cazul jocurilor nimerite pe la promotii

Edited by bogdan181180, 07 June 2017 - 16:52.


#15
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Am primit si eu un cod din asta cu o placa video. L-am aruncat. :) Era pentru nus ce joc online pe care eu oricum nu-l jucam.

#16
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,904
  • Înscris: 07.11.2006

View Postbogdan181180, on 07 iunie 2017 - 16:50, said:

..trebuie sa intri pe Steam, downloadezi si instalezi jocul de acolo. In timpul instalarii jocului sa instalezi varianta TRIAL a jocului si sa-l activezi pe urma cu acele seriale, in caz contrar, daca bagi serialu direct in timpul instalarii exista riscul sa-ti apara serialu ca fiind folosind. Asa stiu ca se procedeaza in cazul jocurilor nimerite pe la promotii

Acest gen de jocuri nu merg instalate direct de pe Steam/Ubi/Origin.Fiind bundle AMD,trebuie sa obtii codul de pe site-ul AMD.

Valyca74
Daca nu te descurci nicicum,trimite-le un email celor de la Altex si roaga-i sa te ajute.Le explici ca nu te pricepi (nu-i nici o rusine in asta).

#17
StickyFingaz

StickyFingaz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,853
  • Înscris: 17.02.2016
Nu stiu ce e asa de greu de citit, ti-a dat @stlk si @paul_kelso linkul.

Quote

Step 1:
To create an account or to sign into your existing account click the REDEEM YOUR GAME button to the right.
Step 2:
Download the AMD Product Verification Tool and follow the instructions to redeem your game.

Mergi pe site acolo, te inregistrezi, dai jos utilitarul si urmezi instructiunile.

Edited by StickyFingaz, 08 June 2017 - 08:45.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate