Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ICSee din sursa sigura sau echiva...

Acumulator 3.7v

Andaluzia sau Tara Bascilor

Alternativa la Ruse din Bucuresti...
 Pragurile minime de raportare pen...

Anevrism de aorta ascendenta

Dovada adresei de resedinta

Tulsa King (2022 - )
 Tv box android fara "servicii...

Factura platita la Supercom si ne...

Nu mai primesc sms pentru locker ...

Apeluri efectuate dar nu apar in ...
 Apa de puț in Berceni-Ilfov

Recomandare alegere - R7 7800X3D/...

OCEANIA NATIONS CUP 2024

Recomandare router portabil wifi

Juventus vs Real Madrid - Marea finala UCL 2017

- - - - -
  • Please log in to reply
103 replies to this topic

adisluc

adisluc

Guru Member

• Grup: Senior Members
Ce sa mai zici , faci cand in min.90 o ia Marcelo la fuga ca in prima tinerete si este 4 - 1 ...In optimi,sferturi,semifinale Juve a marcat de 10 ori si a primit doar un gol ... in seara asta a fost  , a fost seara lui Real.
Credeam  , speram intr-un 3 + per total dar la 4 - 1  ? Asta este.Altul/alta la rand etc.

sSorsy

sSorsy

Active Member

• Grup: Members
Asa-i cand investesti sute de milioane intr-o echipa iar dupa culegi rezultatele.... De ajuns sa ai bani la inceput ca dupa nu te mai opreste nimeni. Da, marea echipa real, ce sa zic. Acum toti fanii imi vor sari in cap.

Edited by sSorsy, 03 June 2017 - 22:49.

Lex404

Lex404

Guru Member

• Grup: Moderators
Nu stiu de ce dar mie mi s-a parut scurt meciul

Oricum, Felicitaciones Real :)

Bursul

Bursul

alias Petrov, zilier in DE

Uimitor Ronaldo ala. N-a facut nimic. A atins mingea de 2 ori. Dar a fost indeajuns.

View PostLex404, on 03 iunie 2017 - 22:48, said:

Nu stiu de ce dar mie mi s-a parut scurt meciul

Oricum, Felicitaciones Real :)
Pacat de eliminarea aia.

Lex404

Lex404

Guru Member

View PostBursul, on 03 iunie 2017 - 22:52, said:

Uimitor Ronaldo ala. N-a facut nimic. A atins mingea de 2 ori. Dar a fost indeajuns.

Asa eram si eu pe la 8 ani, era de ajuns sa intru 2 minute pe teren cu verisorii mai mari ca sigur ieseam cu un ochi vanat :lol:
Dar s-o intors roata dupa Posted Image

Asa si cu Real, anul asta ne-a adus fericirea. Dar stim ca nu dureaza decat un an :lol:

ramurel

ramurel

Senior Member

Ce rău îmi pare pentru Gianluigi Buffon ! O carieră deosebită, un om integru printre fotbalişti, s-a dus cu Juve pâna în seria a doua, orice pentru culorile dragi lui, respect !

sSorsy

sSorsy

Active Member

View Postramurel, on 03 iunie 2017 - 22:57, said:

respect !
Exact.

A atins mingea de 2 ori.
A stat mereu langa poarta....

baliosss

baliosss

Unstoppable

CR7 a plans. De fericire. Posted Image

PS: Superb golul lui Mandzukic.

Hala Madrid!

Edited by baliosss, 03 June 2017 - 23:42.

MikeSpike

MikeSpike

Cinic real

Buffon ca portar e super,ca integru sant dubii.Vezi pariurile prin HK Macao. Nu in nume propriu,prin interpusi. Dar e playermate.De drum lung.

baliosss

baliosss

Unstoppable

View PostLex404, on 03 iunie 2017 - 22:48, said:

Oricum, Felicitaciones Real Posted Image
Felicidades! :P

Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

Guru Member

A si centrat perfect lui Bale, dar galezul a fost prea lent. Se vede ca nu mai are viteza de dinainte. Trebuia sa tasneasca mai repede, Ronaldo era chiar langa linie, nu putea fi ofsaid.

radumiki

radumiki

funny content creator

Surpinzator de usor a castigat Real aseara fata de ce se anticipa, adica un Juve cu cea mai buna aparare din lume (portar+fundasi) si un atac Higuain-Dybala-Mandzukic care parea apropiat de calibrul celor de la Real.
Au cazut inexplicabil in repriza a 2-a, in mod normal o echipa italiana e pragmatica si poate conserva un rezultat. Daca se simteau inferiori puteau intinde meciul spre loviturile de departajare, Buffon apara destul de des 11m. Pur si simplu Real i-a lovit ca pe o echipa mica, din alta liga. Inexplicabil ptr. mine ce prost a putut juca Juve a doua  repriza.

KarlAsgar

KarlAsgar

Member

Cand scorul a ajuns 3-1, n-am mai putut sa ma uit fiindca efectiv nu am putut suporta sa vad cum Realu viola Juventus.  Mi s-a parut plictisitor.
Precizez ca n-am tinut cu nimeni. Era de asteptat rezultatul.

debusy

debusy

Senior Member

Buffon nu se lasa inca de fotbal, mai are sanse si sezonul viitor (doar daca va fi eliminata Real madrid :D ), au fost prea increzatori cei la juve. Iar in repriza a 2a le-a dat omoru realu. Ce sa zic de Dany alves care ala cauta numai razbunare, ala nu prea juca. Am ras copios si la piesa de teatru a lui Ramos :)) Eu prima data am crezut ca l-a calcat pe picior (ca in prima filmare arata doar de la jumate in sus , doar la reluare s-a vazut ca numa la atins cu un deget ) :)) Arbitrul de tusa ce e drept se cam uita in alta parte. Pana una alta, bravo real. Asteptam victoria!

super8

super8

Senior Member

• Grup: Validating
Juventus a vandut finala CL ! motivul ? mafia napoletana  :)

Lenevo

Lenevo

Active Member

Parca se juca un meci castigatoarea Europa League cu castigatoarea Champions League?

dasvik

dasvik

Member

View PostLenevo, on 04 iunie 2017 - 07:30, said:

Parca se juca un meci castigatoarea Europa League cu castigatoarea Champions League?

Supercupa Europei, anul asta e pe 8 august.

danmerezeanu

danmerezeanu

Senior Member

Da. Anul asta Realul mai are doua supercupe de jucat. Supercupa Europei cu Manchester United (și sper sa il văd pe Ibrahimovic refăcut și jucând la MU). Plus supercupa Spaniei cu Barcelona - aici sper sa fie mai atenți băieții (și chiar și arbitrii, căci la ultimul meci.... Unturi l-a faultat în careu pe CR chiar la început și... Nimic - nici penalty, nici cartonaș...
A... Și mai e finala  din Japonia cu câștigătoarea Cupei Libertatea, nu (că nu văd cum s-ar încurcă in semifinala deși acum un an.... Cat p-aci).
Hala Madrid!
Ei sunt un fan foarte relaxat. Și care ține mai degrabă cu un stil de joc, o atmosfera, un jucător, un antrenor. :) .,. Așa că... am de multe ori meciuri înjure echipe pe care le prefer. Dar anul asta de la Juve îmi plăcea foarte organizarea și... Buffon :).

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate