Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Tableta e-boda fara touchscreen

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
madmax5337

madmax5337

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.08.2016
Salutare. Am o tableta demontata e-boda revo r95 si nu mai am touchscreen si nici portul usb. Am incercat sa refac portul usb ca sa ii adaug un otg,dar mi s.au rupt placutele de fier si acum nu il mai pot pune..Are mini hdmi.jack.si card microsd. Cum pot sa o controlez?

#2
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,759
  • Înscris: 09.05.2005
Poate cu un mouse bluetooth... dar asta daca gasesti o modalitate sa activezi bluetooth pe tableta si sa o imperechezi cu mouse-ul.

Edited by LensFlare, 30 May 2017 - 10:50.


#3
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,060
  • Înscris: 30.04.2007
din cite stiu, poate gresesc, si mausul blushtutz are adaptor usb pentru "imperechere". daca exista si varianta fara, rog da un link, chiar ma intereseaza, pentru o situatie similara!

#4
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,759
  • Înscris: 09.05.2005
Pai tocmai ideea unui mouse bluetooth este sa nu aiba acel adaptor usb, altfel e doar un simplu mouse wireless.

#5
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 25.08.2009
Exista mouse bluetooth fara adaptor usb, am eu. Totusi nu se poate controla tableta fara digitizer, macar pana se face imperecherea cu mousul BT. Personal, cred ca nu ai ce sa-i mai faci pana nu refaci conectorul micro usb.

#6
lightpoint

lightpoint

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 785
  • Înscris: 16.02.2017

View Postr_murphy, on 30 mai 2017 - 12:08, said:

din cite stiu, poate gresesc, si mausul blushtutz are adaptor usb pentru "imperechere". daca exista si varianta fara, rog da un link, chiar ma intereseaza, pentru o situatie similara!
https://mediagalaxy....opPHhoCf_vw_wcB

#7
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,060
  • Înscris: 30.04.2007
merci!!!

#8
madmax5337

madmax5337

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 20.08.2016
Pot sa controlez cu hdmi? Alte modalitati? sa iau un touchscreen sau ce sa fac?Ce bine era daca aveam nfc

Edited by madmax5337, 01 June 2017 - 08:30.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate