Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 

Lansare de produs, nevoie de un Arhitect/Inginer pt Design Industrial!

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
ovidiu_p_v

ovidiu_p_v

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 12.08.2016
Va salut.

In primul rand as vrea sa ma scuzati daca am gresit topicul, dar acesta mi se pare cel mai potrivit.
Tot rasfoind forumul am zis sa postez si solicitarea mea, poate dau peste ce am nevoie.
Sunt in curs de dezvoltare si lansare a unui produs nou pentru piata din SUA (initial, pentru ca ulterior vreau sa il aduc si in Eu).
As vrea chiar sa imi incerc norocul si pe kickstarters, insa depinde de mai mukte lucruri
Am nevoie si ma intereseaza un Inginer/Arhitect care stie sa faca Design industrial poate si putina mecanica/electronica.
Sunt dispus la orice fel se colaborare, eventual ne putem asocia in vederea lansarii produsului.
In situatia in care te regasesti in cele de mai sus, te rog un pm

Mersi,
Ovidiu

Edited by ovidiu_p_v, 28 May 2017 - 14:51.


#2
Pieptoasa

Pieptoasa

    38G

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,480
  • Înscris: 31.07.2011
ai un pm

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate