Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

Colecții de cărți Jurnalul (BPT) sau Adevărul

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
psychs

psychs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 16.04.2014
Vă salut !
Am și eu o întrebare : unde aș putea găsi una din cele 2 mari colecții de cărți in afară de site-urile lor ? Gen magazine, librării, etc.

În caz că ajută, țin să precizez că sunt din Brașov.

Vă mulțumesc !

#2
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
Olx, Okazii, acest forum etc. Ce carti cauti exact? Vrei neaparat sa faca parte din acea colectie?

#3
psychs

psychs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 16.04.2014
Nu vreau niște cărți anume, m-ar interesa să văd cât costă toată colecția pentru că sunt foarte multe cărți la un preț mic, de maxim 5-6 lei.

#4
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,851
  • Înscris: 25.01.2007
pai si tu crezi ca cineva care a adunat colectia, cu 15 lei cartea, o vine gata facuta cu 5 lei???

#5
psychs

psychs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 16.04.2014

View Postslai, on 27 mai 2017 - 21:37, said:

pai si tu crezi ca cineva care a adunat colectia, cu 15 lei cartea, o vine gata facuta cu 5 lei???

Dacă nu ai observat, am spus și magazine, librării, pentru ca, de exemplu, in Carrefour într-un timp erau cărți din colecția BPT la 4,99 lei. Doar că erau doar câteva titluri.

#6
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,851
  • Înscris: 25.01.2007
evident ca erau doar cateva titluri. ce se vinde la 5 lei sunt stocuri ramase nevandute.
mai gasesti pe e-mag, elefant ceva carti.
evident, titlurile foarte bune s-au vandut la vremea lor toate, ce a mai fost bun, s-a dat in primele ture de oferte la 5 lei.
de obicei gasesti la reducere jurnalul, ca astia au mai avut carti neinteresante, adevarul se vindea ca painea calda. tin minte ca aveam bataie de cap sa reusesc sa le cumpar in fiecare saptamana.

#7
diahim

diahim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,043
  • Înscris: 24.04.2011
Gasesti pe OLX colectii, cam la 10 lei cartea.

#8
User107

User107

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 990
  • Înscris: 13.01.2017
CRF si Auchan si-au vandut stocurile. Doar la particulari mai gasesti.

#9
Memeito

Memeito

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,106
  • Înscris: 20.05.2017
Stiu pe cineva care a strans toata colectia, dar nu ca sa o citeasca, doar ca sa o aiba si sa se faleasca cu ea in biblioteca, cartile sunt inca in tipla...

#10
User107

User107

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 990
  • Înscris: 13.01.2017

View PostMemeito, on 28 mai 2017 - 12:21, said:

Stiu pe cineva care a strans toata colectia, dar nu ca sa o citeasca, doar ca sa o aiba si sa se faleasca cu ea in biblioteca, cartile sunt inca in tipla...
Imi inchipui ce misto lucesc. Poate vrea sa o vanda peste ani, ca Omagiul lui Ceasca. Cu foile mucegaite...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate