Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Problema Windows - stick

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
WolFire

WolFire

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 08.11.2014
Nu este marca (cred?) adică nu scrie nimic pe el. Îl luasem de la cineva fiindcă pe ale mele deja băgasem ce mai aveam prin laptop și erau full... și dacă pe alea au mers, nu m-am gândit deloc ca asta imi face figura :( . Adică laptopul l-a citit, era formatat (stick-ul) , am pus pozele și filmările pe el (s-au încărcat ok, nu s-a intrerupt, nu nimic) , apoi l-am deconectat și conectat iar sau i-am dat un refesh, nu mai stiu exact.. și imi apărea aiurea (am atasat o poza mai înainte) . Filmări nu mai sunt deloc, iar la poze e una multiplicata de 10-12 ori sau transpusă in alta poza, nu stiu... ca au denumiri diferite.
Stiu, a fost greșeala mea de când am luat stick-ul și am pus pe el fara sa ma asigur, pana când am dat cut in loc de copy... dar asta e, ce sa mai fac acum? Sper totuși sa pot cumva sa le recuperez �

#20
xxvirusxx

xxvirusxx

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,441
  • Înscris: 11.11.2005

View PostWolFire, on 08 iunie 2017 - 10:15, said:

apoi l-am deconectat și conectat iar sau i-am dat un refesh

Sper ca nu ai tras de el....cand l-ai deconectat.

Ci ai folosit Safely remove hardware?

Probabil mai merge sa recuperezi ceva, insa trebuie sa testezi mai multe softuri :)

#21
WolFire

WolFire

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 08.11.2014
Am tras, da...
Am găsit un program ceva pe net dar e limitare la 250 de mb și efectiv sincer nici nu prea stiu sa îl folosesc. Am văzut ca "găsește" din poze, dar filmări nu.. :(

Edited by WolFire, 08 June 2017 - 12:32.


#22
xxvirusxx

xxvirusxx

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,441
  • Înscris: 11.11.2005
Daca stii sa folosesti TeamViewer, da-mi datele pe PM si incerc eu sa te ajut.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate