Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

Sfat achiziționare auto

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
XLINEBOG

XLINEBOG

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 10.09.2013
Salutare
Scuze dacă deranjez ma puteți ajuta și pe mine cu o părere un sfat doresc sa achiziționez un Renault Laguna 3 bugetul este undeva pe la 6000 € ce părere aveți despre aceasta mașina merita sau o alta mașina care se invadează in acest buget nu doresc sa fie clasa mică
Mulțumesc

#2
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,118
  • Înscris: 10.07.2013
[ https://media.bestauto.ro/extralarge/20170507/1032/53c3355626a25cddcced23ecd1e2fea4.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Aceasta Laguna din 2011 este ok? https://www.bestauto...=1#&gid=1&pid=1

#3
XLINEBOG

XLINEBOG

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 10.09.2013

View Postxmanyacs77, on 18 mai 2017 - 19:27, said:

[ https://media.bestauto.ro/extralarge/20170507/1032/53c3355626a25cddcced23ecd1e2fea4.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Aceasta Laguna din 2011 este ok? https://www.bestauto...=1#&gid=1&pid=1

Da din pauze pare ok inițial vream modelul Facelift Cunoști mașina

#4
djmaddox

djmaddox

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 09.10.2006
Eu am luat cu 6000 E din 2010 cu 57000 KM de la proprietar, cu istoric ( inclusiv facturi cu becuri schimbate la reprezentanta ). Este o masina cinstita, sa mergi pe motorul de 2.0 150cp, cel 1.5 110cp nu prea face fata. Cauta pe forumul Renault ca tot mai apar de la useri la vanzare care au fost ingrijite. Daca te mai intereseaza ceva imi spui.

#5
XLINEBOG

XLINEBOG

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 10.09.2013
Inițial asta încerc sa găsesc și eu dacă se pote și de la proprietara e fi ideal motorul de 1.5 cred ca este prea mic acad in vedere ca o sa fie folosită mai mult pt deplasări lungi . Așa despre mașina cum se prezintă ești mulțumit de ea

Inițial asta încerc sa găsesc și eu dacă se pote și de la proprietara e fi ideal motorul de 1.5 cred ca este prea mic acad in vedere ca o sa fie folosită mai mult pt deplasări lungi . Așa despre mașina cum se prezintă ești mulțumit de ea

#6
djmaddox

djmaddox

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 09.10.2006
Pentru drumuri lungi este excelenta ( in oras o chinui putin ), am facut Bucuresti -Maramures si am fost fresh la destinatie, nu ai emotii in depasiri etc. Motorul incepe sa se auda cam dupa 160km/h, deci insonorizare buna. Ca si consum eu am media 7.5%, nu ca sunt prea interesat de asta ( 80% drum intins, 20% oras ). Am 69000 km acum si am avut 2 probleme la ea, inlocuit soclurile de la farurile DRL si un senzor de parcare. In rest ai distributie pe lant la motorul de 2.0, la care se schimba niste accesorii la 60k km. Ca si sfat, eu la toate masinile avute am facut revizia la 10.000 km, si intotdeauna am schimbat si filtrul de motorina.

#7
XLINEBOG

XLINEBOG

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 10.09.2013
Mulțumesc

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate