Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

Club poker

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
2jacks

2jacks

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 06.03.2017
Salut. Nu stiu daca am postat exact unde trebuie, daca nu, rog un moderator sa mute topicul.

Vreau sa infiintez un club de poker, momentan este un plan, dar vreau mai multe informatii in ceea ce priveste firma. Ma intereseaza in mod special deschiderea firmei. Fiind un joc de noroc, aveti idee ce capital trebuie sa am, cati bani imi trebuie pentru deschiderea firmei, sunt obligat sa am un spatiu de o marime anume? Merci

La mine in oras, a mai incercat cineva sa deschida, a functionat o perioada, dar a permis la prea multi rromi sa intre si sa se joace si a ramas doar cu ei dupa o perioada.

Orice sfat sau parere este bine primit/a

Edited by 2jacks, 18 May 2017 - 13:12.


#2
bogdan181180

bogdan181180

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 01.04.2017
Stai cuminte si nu te complica. Daca nu te iau in vizori interlopii si rromii sigur iti gaseste nod in papura ANAF-ul

#3
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,836
  • Înscris: 13.07.2011

 bogdan181180, on 18 mai 2017 - 13:21, said:

Stai cuminte si nu te complica. Daca nu te iau in vizori interlopii si rromii sigur iti gaseste nod in papura ANAF-ul

am cam aceasi parere, ce tine de jocurile de noroc o sa ai parte de multi interlopi pe capul tau care isi vor si ei o bucata din tort.

#4
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,524
  • Înscris: 05.06.2009
fie te alegi si tu cu aceeasi categorie de clienti, fie iti faci "provizioane" pentru plata taxelor de protectie sau a pagubelor mai mult sau mai putin intentionate/intamplatoare.

#5
skyhigh91

skyhigh91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 22.03.2017
ai nevoie de multi bani sa deschizi un club de poker:)..nu prea stiu daca merita..iar asta cu interlopii.sunt povesti

#6
kapio

kapio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 07.10.2008
Ai nevoie de aprox. 100.000 euro pentru taxe, depinde de locatie.
http://www.rombet.co...or-de-poker.pdf

#7
baliosss

baliosss

    Unstoppable

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,374
  • Înscris: 30.01.2016
Multi bani!

Ce oras?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate