Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Pareri achizitie telefon

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
arcticd

arcticd

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 24.04.2016
nu iti lua la abonament, e ca si cum ti-ai face credit la ei, daca o sa calculezi perioada contractului o sa vezi ca dai mai mult decat face telefonul la emag sau de unde il iei tu. cel ma bine iei de la cel mai ieftin....

#20
Vimpely

Vimpely

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 17.05.2017
Telefonul nu este de 64 GB, după o discuție cu vânzătorul ci de 32 GB, greșeală de editare din partea sa.

#21
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,858
  • Înscris: 06.01.2008
Oricum, eu nu as avea prea mare incredere in cineva cine nici macar nu se sinchiseste sa puna poza cu produsul (chiar si numai cu cutia, daca inca e sigilat), ci ia la intamplare o imagine de pe internet.
Chiar daca pe cutie apar informatii relativ sensibile, cum ar fi IMEI-ul, seria telefonului sau alte informatii, ele pot fi sterse in Paint in maxim 1-2 minute.

#22
Vimpely

Vimpely

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 17.05.2017

View PostHider141, on 19 mai 2017 - 07:25, said:

Oricum, eu nu as avea prea mare incredere in cineva cine nici macar nu se sinchiseste sa puna poza cu produsul (chiar si numai cu cutia, daca inca e sigilat), ci ia la intamplare o imagine de pe internet.
Chiar daca pe cutie apar informatii relativ sensibile, cum ar fi IMEI-ul, seria telefonului sau alte informatii, ele pot fi sterse in Paint in maxim 1-2 minute.

Totuși dacă as putea solicita fotografii cred ca ar fi ok, deși o alta soluție este sa verific coletul inainte de plata și sa-l refuz dacă este o problema.

Edited by Vimpely, 19 May 2017 - 07:39.


#23
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Cel mai sanatos, cu verificare.

#24
Vimpely

Vimpely

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 17.05.2017

View Postkiario, on 19 mai 2017 - 07:47, said:

Cel mai sanatos, cu verificare.

Asta zic și eu, dacă mi se pare ca ar fi ceva suspect îl refuz și gata.

#25
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,451
  • Înscris: 26.02.2012

View Postsnapydj, on 18 mai 2017 - 14:35, said:

Crezi ca ce au in stoc magazinele orange din toată țara asta apare și online ? Dacă verifici online doar gold apare disponibil de 32 gb. Crezi ca falsifica cineva facturi și garanții de la orange ?!
Fiți serioși oameni buni, pe ce lume trăiți ?
Deci nu poti, si iti spun eu de ce nu poti, pentru ca nu sunt aduse la noi in tara. O sa mai vezi de 64 pe la gigigsm dar magazinele mari nu au de 64.

Si da pe ce lume traiesti? O factura o poate face imediat pe calculator.

#26
snapydj

snapydj

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 929
  • Înscris: 07.01.2006
Hai ca sunteți paranoici când e vorba de un cacat de telefon. Nici nu vreau sa ma gândesc ce înseamnă sa trebuiască sa cumpărați voi o mașina. Geez

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate