Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat urgent tencuiala tavane cu f...

A cunoaste DOAR limba engleza e u...

Izolatie tavan?

Telefoane low end - generalitati
 setare permanenta 16:10 in VLC?

Schimbare nume strada se schimba ...

¨Pentru ca ti-a placut Einstein &...

Produsele marca proprie ar putea ...
 Slabire burta

Extender mikrotik

Puț apa in comuna Berceni Il...

Configurare router TP-Link (trans...
 Informatie job secundar

VLC Media Player

WoW Ascension parere

Eliberare fiscal - ajutor

Conectare usb pc

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Shew

Shew

Junior Member

• Grup: Junior Members
Salut. Am un samsung note 3, am incercat sa-l conectez la pc prin cablu usb,doar se incarca fara sa-l citeasca ca pe dispozitiv de stocare. Am incercat si cu alt cablu si la alt pc ai la fel...Aveti idee cum se poate rezolva? Telefonul are android 5

nick5roo

nick5roo

În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

• Grup: Senior Members
Tragi bara de sus și în loc de încărcare alegi transfer fisiere (MTP). Oricum citiți regulamentul înainte de a posta, există topic pentru probleme Android.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate