Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...
 Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...
 Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana
 

popup in google chrome

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
nairam666

nairam666

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 21.01.2010
salut ! am o problema cu browserul chrome. de dimineata, aproape din ora in ora, cand il folosesc, imi apare din senin cate o fereastra noua ce-mi recomanda un joc sau o extensie. Am scanat cu malwarebyts si dupa scanare tot degeaba. iar, dupa cateva minute, din senin, pop, o ferestra ce-mi recomanda o extensie, un joc etc. ce sfat imi dati ? multumesc.

Edited by eiffel, 12 May 2017 - 08:05.
Fara linkuri posibil malitioase. Citeste regulamentul ariei - nu se pun linkuri direct


#2
sommne

sommne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 31.07.2012
Salut.

În primul urmează pașii din acest topic: Instructiuni inainte de a deschide topic nou. Șterge extensiile "nedorite", copy+paste: chrome://extensions/. Folosește Ad Block pentru browser iar pentru desktop Bitdefender Internet Security + Malwarebytes Anti-Malware.

Edited by sommne, 11 May 2017 - 18:16.


#3
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,520
  • Înscris: 15.06.2004
Initiator - citeste si urmeaza pasii din topicul de la IMPORTANT, mentionat si mai sus.
Vezi si paragraful dedicat Chrome - in cazul in care nu ajuta pasii initiali.

#4
nairam666

nairam666

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 21.01.2010
nu stiu ce sa mai fac. am scanat cu dre web. am scanat cu mbam. am scanat in boot cu Avast. am dezinstalat chrome si apoi reinstalat fresh, fara nici o extensie .apoi am adaugat ad block si lastpass plus unseen. doar aceste trei extensii. DEGEABA. din aprox. ora in ora mi se deschide o fila noua ce ma duce pe siteuri de jocuri ,de dracu in praznic. sunt fara solutii in momentul de fata. acum mi s-a deschis o fila la acest joc: http://professional....TlRZTBkbTBqUT09

Edited by nairam666, 12 May 2017 - 17:30.


#5
sommne

sommne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 31.07.2012

View Postnairam666, on 12 mai 2017 - 17:28, said:

nu stiu ce sa mai fac. am scanat cu dre web. am scanat cu mbam. am scanat in boot cu Avast. am dezinstalat chrome si apoi reinstalat fresh, fara nici o extensie .apoi am adaugat ad block si lastpass plus unseen. doar aceste trei extensii. DEGEABA. din aprox. ora in ora mi se deschide o fila noua ce ma duce pe siteuri de jocuri ,de dracu in praznic. sunt fara solutii in momentul de fata. acum mi s-a deschis o fila la acest joc: http://professional....TlRZTBkbTBqUT09

Bună seara. Ai încercat toate aplicațiile menționate în tutorialul din hyperlink ? Probabil ai vreun joc sau toolbar care își face de cap. Cel mai bine e să-ți descarci Revo Uninstaller apoi să faci un printscreen cu lista de programe pe care mai apoi să-l atașezi în postare.

#6
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,520
  • Înscris: 15.06.2004

View Postnairam666, on 12 mai 2017 - 17:28, said:

nu stiu ce sa mai fac. am scanat cu dre web. am scanat cu mbam. am scanat in boot cu Avast.

Cu alte cuvinte nu ai facut nimic din topicul respectiv - pasii care trebuia sa-i urmezi INAINTE sa deschizi acest topic.
De raspuns nu faci altceva decat sa te plangi ca tot ce aci nu rezolva, dar nimic concret. Nu logurile cerute, nu nimic.

In cazul asta nu te putem ajuta.

#7
nairam666

nairam666

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 21.01.2010

View Postsommne, on 12 mai 2017 - 18:49, said:

Bună seara. Ai încercat toate aplicațiile menționate în tutorialul din hyperlink ? Probabil ai vreun joc sau toolbar care își face de cap. Cel mai bine e să-ți descarci Revo Uninstaller apoi să faci un printscreen cu lista de programe pe care mai apoi să-l atașezi în postare.
salut ! uite capturile din revo uninstaller:

View Posteiffel, on 12 mai 2017 - 20:06, said:

Cu alte cuvinte nu ai facut nimic din topicul respectiv - pasii care trebuia sa-i urmezi INAINTE sa deschizi acest topic.
De raspuns nu faci altceva decat sa te plangi ca tot ce aci nu rezolva, dar nimic concret. Nu logurile cerute, nu nimic.

In cazul asta nu te putem ajuta.
prietene, in afara de certat, mai ai altceva de scris ? ce puteam face mai mult decat sa scanez cu Malwarebytes ,avast, sa dezinstalez si reinstalez fresh chrome ?

Attached Files

  • Attached File  A.png   221.1K   11 downloads
  • Attached File  B.png   156.44K   10 downloads

Edited by nairam666, 12 May 2017 - 22:08.


#8
sommne

sommne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 31.07.2012
Pare-se că nu ai nimic dubios. Așa cum a spus și @eiffel, încearcă absolut toți pașii din topicul respectiv. Dacă nu, atunci poate ai un motor de căutare prestabilit, tutorial aici, după resetează Chrome-ul și folosește și tool-ul oferit de Google.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate