Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

A murit Robert Miles

- - - - -
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#19
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,353
  • Înscris: 06.02.2008
Odihneasca-se in pace. Imi placea si am crescut si cu muzica lui.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/jJHpK0EQ93A?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#20
Flat

Flat

    Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,875
  • Înscris: 23.06.2006
RIP

din pacate, nu a mai repetat succesul Children, cam pe acelasi stil cu Chicane, doar ca Nicolas (producatorul Chicane) a mai miscat si are in continuare si astazi concerte

#21
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
Pacat, am facut liceul pe muzica lui. Il dadeau mereu la Mtv (ala original cu European Top Twenty) nu prostia de azi.

#22
Rainwish

Rainwish

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,139
  • Înscris: 18.06.2009
RIP

A suferit de cancer multi ani din pacate.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/jtKMtcb4PzE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Rainwish, 10 May 2017 - 19:48.


#23
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,502
  • Înscris: 13.06.2004

View Postsonnydellmarco, on 10 mai 2017 - 13:48, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/gzjWYLTChWE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Eu am concertul S.D. pe LaserDisc P.A.L. Conţine şi ceva comentarii.
Păcat că deşi cei tineri au azi internetul la dispoziţie, nu sunt în stare să caute şi ei chestii diferite.

#24
orlandobarbulescu

orlandobarbulescu

    Craiova

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,341
  • Înscris: 26.02.2008
Dacă am ajuns să punem alături, chiar și numai pentru exemplificare, Pink Floyd și robert miles atunci e clar că suntem din secole diferite. Rock și trance în același loc ....brrrrrr.

#25
Reactor2015

Reactor2015

    ReMember

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,692
  • Înscris: 06.01.2015
Sa-i fie tarana usoara!

#26
sonnydellmarco

sonnydellmarco

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,858
  • Înscris: 17.10.2006

View Postdjl, on 10 mai 2017 - 21:23, said:




Eu am concertul S.D. pe LaserDisc P.A.L. Conține și ceva comentarii.
Păcat că deși cei tineri au azi internetul la dispoziție, nu sunt Ăźn stare să caute și ei chestii diferite.

Eu am descoperit intamplator un CD cu Pink Floyd, pe care am inceput sa il ascult si sa imi placa, multi ani in urma, iar Robert Miles era difuzat pe postul VIVA, prin anii 90.

Edited by sonnydellmarco, 11 May 2017 - 08:09.


#27
Flat

Flat

    Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,875
  • Înscris: 23.06.2006

View Postorlandobarbulescu, on 11 mai 2017 - 05:46, said:

Dacă am ajuns să punem alături, chiar și numai pentru exemplificare, Pink Floyd și robert miles atunci e clar că suntem din secole diferite. Rock și trance în același loc ....brrrrrr.

niciodata nu mi-a placut Pink Floyd. da, sunt un produs al secolului trecut. da, le putem compara. rock-ul a avut varful secolul trecut. chiar si atunci, am considerat disco si new wave mai interesant.
muzica electronica este categoric un produs de succes al acestui secol, iar Robert Miles a fost un exponent inca din anii 90

#28
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,353
  • Înscris: 06.02.2008
Nu-mi săriți în cap, nu-s manelist. Îmi place trance, progressive trance.. din astea. Nu-s un puști de 20 de ani. De aia l-am apreciat și pe Robert Miles. Dar aici e vorba tot de preferințe, eu de exemplu nu găsesc nimic special in rock-ul anilor 70-80. Pink Floyd or fi monștri sacri pentru generația aia, pe mine nu mă atrag neam. Gusturile, na. Cum de exemplu tatăl meu care e trecut de 70 de ani se strâmbă clar la muzica rock. Și nici el nu-i manelist :)

#29
sonnydellmarco

sonnydellmarco

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,858
  • Înscris: 17.10.2006
Gusturile nu se discuta

#30
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Nici eu nu am stiut de el pana acum . insa piesele le stiu . Nu stiam insa ca il cheama asa .RIP .

#31
Flat

Flat

    Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,875
  • Înscris: 23.06.2006
un mix excelent din 97
https://www.mixcloud...n-the-mix-1997/

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate