Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Un animal misterios terorizeaza o localitate intreaga din Neamt

- - - - -
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#37
GreyBeard

GreyBeard

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 02.05.2017
Dovedeste.

#38
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Deoarece tu esti cel care sustine ca "animalul misterios" de la acest topic nu poate avea nicio legatura cu Chupacabra si totodata consideri ca dovezile sunt necesare, atunci cum se face ca ai sarit peste prezentarea dovezilor?
Eu doar am pus o intrebare. Nu am afirmat nimic. Tu, in schimb, ai facut o afirmatie. Mai mult decat atat, ai cerut moderatorului sa stearga postarile altui user pe motiv ca ar fi facut off-topic, ceea ce contravine pct. 3.c. din regulamentul ariei: https://forum.softpe...ormal-sugestii/
Deci dovedeste-o!

#39
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,032
  • Înscris: 09.01.2007
Pana la chupa-chupa copacabana asta, am tot auzit in ultimii ani de niste sacali.
http://www.animalzoo...ali-in-romania/

Daca totusi se confirma ca erau aliens sau predators dintr-un univers paralel dati-mi un pm.

#40
tEo

tEo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,839
  • Înscris: 25.01.2002

View Postionitam, on 07 mai 2017 - 19:31, said:

daca maine in locul acelor animale omorate sunt copii vostri sau sotiile voastre?

View Postionitam, on 07 mai 2017 - 20:01, said:

nu poate fi capturat atat de usor, nimeni nu a reusit asta pana acum. este o entitate care s-a hranit cu sangele a 60 de oi si 30 de gaini
nu vreau sa ma gandesc la cati oameni trebuie sa omoare ca sa se sature

View Postionitam, on 07 mai 2017 - 20:06, said:

cauta sa se fereasca de oameni nu se stie pana cand sau ce o sa se intample cand o sa se petreaca asta


@ionitam
nu stiu daca sa rid sau sa pling...
si sa te intreb, la fel ca pe initiatorul acestui topic: tu CHIAR CREZI ca exista chupacabra? mai mult... ti-e frica ca vine sa te chupe, sau ce?

lasa-ma sa citez vikipedia cu 2 (doua) propozitii:

1. The chupacabra or chupacabras is a legendary creature in the folklore of parts of the Americas.
2. According to biologists and wildlife management officials, the chupacabra is an urban legend.

Am colorat cu rosu ceea ce vreau sa scot in evidenta. cele 2 propozitii oglindesc de altfel si opinia mea vizavi de fenomenu' "mușca-capre".

#41
GreyBeard

GreyBeard

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 02.05.2017
Exact, nu pot sa dovedesc nici existenta barbosului, darmite a ciupacapritei.

#42
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,032
  • Înscris: 09.01.2007
Aveti probleme cu barbosi ?

#43
GreyBeard

GreyBeard

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 608
  • Înscris: 02.05.2017
Nu, dar cred ca in anul gratiei 2017 suntem capabili ca natie sa gasim un rozator de porci.

Si sa-l impaiem, bineinteles.

#44
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007

View Posthightech-sys, on 06 mai 2017 - 11:09, said:

Ce sanse sunt ca acest animal sa fie renumitul Chupacabra?

E un vampir insetat de sange.....cum virginele din Neamt au plecat sa se faca italience.....se multumeste si el cu ce gaseste.....

Edited by Clovis, 10 May 2017 - 12:54.


#45
keyany

keyany

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 11.09.2017
Ignorati pozele stupide si cititi stirile de mai jos (aproape identice) din alte tari, daca sunteti interesati de subiect:

http://monstrumathen...ifters-croatia/
http://monstrumathen...-shifter-macva/
http://philipspencer...real-story.html

#46
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,032
  • Înscris: 09.01.2007
Nu stiu daca exista shapeshifteri, dar sigur exista amatori de senzational. De parca lupii au semnat un code of conduct de la care nu se pot abate sau trebuie sa muste toti uniform.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate