Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Dilema mortala: S7 sau Mi6?

- - - - -
  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#73
Alucard

Alucard

    Steven Hyde

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,186
  • Înscris: 20.04.2004

View Postalin62, on 07 mai 2017 - 13:31, said:

Vad ca tu habar nu ai ce scrii, era un reply la ce ai postat tu, dar din ce vad tu habar nu ai ce ai scris, deci nu are rost sa stau de vb cu tine.
Eu daca eram lover cum esti tu lover xiaomi, ridicam in slavi samsung, in schimb eu vb doar de realitate, dar cu cine sa stau de vb daca tu nu stii ce ai scris cateva posturi mai sus.

Posted Image eu zic sa iti faci un control... ca s-ar putea sa ramai asa.
Mi-ai raspuns, ti-am raspuns, cu argumente. Dai cu mucii in fasole, de exemplu:

Quote

Ala nu e soft "un pic pe langa oficial", crezi ca cei care aduc xiaomi in Ro, desfac telefoanele si pun custom rom de pe xda?
- telefoanele vandute in ro vin din china, asa cum spunea mihai - fie de la Geekbuying, Aliexpress, Banggood ... cel, emag, plm cine mai ia de la ei nu le desfac din pachetul cu care vin ... Vin deja cu vendor rom!!!! Si vorbim de desfacutul cutiilor, nu al telefoanelor. Stii cum se pune un custom rom. Nu neaparat de pe xda.

Quote

Este soft pentru asia, la noi se recoamnda cel global, ambele sunt oficiale
-  am pus screenshot cu ce aveam din magazin si cu raspunsul de pe forumul oficial miui, era rom de vendor, nu de asia, de vendor!!! Oricum ce-mi spui tu e deja stiut de mine de ceva vreme.

Quote

Si de cand chinezii sunt un exemplu de urmat in privinta telefoanelor?
- pentru mine sunt, de cand sunt clasati pe locul 3 mondial in topul producatorilor de telefoane mobile. Vorbim de Xioami .. care e locul 3 dupa Samsung si Iphone. Poate o sa urce, poate o sa coboare, dar din cauza ascensiunii in ultimul an sunt totusi un exemplu!!!!!!!

Quote

Si mie mi se pare nostim cum in europa lumea cumpara samsung si nu xiaomi, deci dupa logica ta, oare pentru ca nu s asi in materie?
- nu stiu ce ti se pare tie nostim ca eu sunt mai greu impresionabil iar la capitolul intuire logica a mea ai esuat.

Iti mai zic odata: Du-te pe Mi6 nu inseamna:

Quote

Dupa logica ta xiaomi sunt niste puscarii de telefoane in europa
. -  nu stiu cum ai citit si ai gasit tu logica aia.

Este simpla mea opinie despre xiaomi, nu am zis nimic de samsung, am motivat de ce sa aleaga Mi6.

Tu nu ai ce vorbi cu mine? De ce te obosesti sa raspunzi? Chiar am vorbit din experienta si cu argumente, pe cand tu ne cam iei in carici pe toti, ca esti mai mare, ne vorbesti condescendent ...
Sa fi sanatos in rest..

Edited by Alucard, 07 May 2017 - 16:09.


#74
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,447
  • Înscris: 26.02.2012
Baietel, ia ceva de memorie ca uiti ce postezi, vezi ca a ramas postat daca ai pierderi de memorie, sau daca nu iti intelegi postarile inseamna ca ai probleme si mai grave.

Chiar n am ce sa vorbesc cu unu care nu stie ce vorbeste si apoi intreaba ca ce ca unde...vezi unde am dat reply la ca postari am dat reply ca tu habar nu ai sa faci legatura.
Pana te lamuresti ce ai scris mai bine taci, ia o de la inceput si vezi ce ai postat si ce ti s a raspuns. Esti total pe aratura.

Si in al doilea rand faci cam mult offtopic, mai era unu pe aici care o luase rau pe aratura dar a disparut.

Edited by alin62, 07 May 2017 - 16:38.


#75
Alucard

Alucard

    Steven Hyde

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,186
  • Înscris: 20.04.2004
Acum ma duc, iau ceva sa uit de tine si sa-mi treaca supararea ca am stricat atata timp si dispozitie ca sa iti raspund Posted Image
Btw, poate te uiti la profilul meu (asa cum m-am uitat si eu la al tau) si vezi ca daca ma chinuiam un pic te puteam face.

Edited by Alucard, 07 May 2017 - 16:43.


#76
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,447
  • Înscris: 26.02.2012
Si crezi ca o sa mi pierd timpul uitandu ma la profilul tau? Deja ti am dat prea multa atentie. Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate