Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Hartuirea pe forum

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
71 replies to this topic

#55
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,125
  • Înscris: 10.07.2013

 I2O, on 05 mai 2017 - 15:12, said:

Sa zicem ca eu nu vreau sa discut cu un anumit user si il ignor total,fara sa-i raspund sau sa-i dau reply si el imi da reply aproape la fiecare post si ma agaseaza,hartuieste..dar fara jigniri,se poate folosi butonul raport?
Ai grija mare.......ce iti doresti!.Posted Image

#56
86-APP

86-APP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,278
  • Înscris: 01.03.2017

 I2O, on 05 mai 2017 - 15:12, said:

Sa zicem ca eu nu vreau sa discut cu un anumit user si il ignor total,fara sa-i raspund sau sa-i dau reply si el imi da reply aproape la fiecare post si ma agaseaza,hartuieste..dar fara jigniri,se poate folosi butonul raport?
Am impresia ca ai enervat pe cineva , iar " cineva " asta este destul de diplomat sa te faca " muci " pe unde te prinde . Daca era babalau sigur cadea in plasa si tu ii dadeai pina acum n raporturi , si se lamurea problema .
Pt asta se cheama " arta diplomatiei " , si chiar este o arta !

#57
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,523
  • Înscris: 30.10.2003
Cum sa tratezi userii care nu-i mai suporti

Attached File  380.jpg   98.93K   95 downloads

#58
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

 Bursul, on 08 mai 2017 - 07:47, said:

Cum sa tratezi userii care nu-i mai suporti

380.jpg
3 sa incercat si nu sa intamplat nimic.
O sa aplic punctul 4 cum am aplicat si pana acum.
Se poate inchide

Edited by I2O, 08 May 2017 - 23:12.


#59
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Macar ai dat posetele alea ?!
P.S. Ca nu mai gasesc topicul ...

#60
-Ciprian

-Ciprian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,334
  • Înscris: 08.09.2009
Nu-i sanatos sa fii sensibil la fiecare plictisit de pe forum pe sistem "This one guy keeps disagreeing with me. #triggered"
Atat timp cat nu ataci persoana si ataci ideea, venind cu argumente on-topic e regulamentar, parerea mea.

#61
EmyBoss7

EmyBoss7

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,477
  • Înscris: 18.03.2017
Daca individul continua roaga un admin in privat sa-l execute onorabil ! ;)

Edited by EmyBoss7, 15 May 2017 - 10:51.


#62
owl1960

owl1960

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,822
  • Înscris: 26.04.2017
Mie mi se pare hărțuire și totodată un lucru dezgustător obiceiul de a da like moderatorilor care aplică sancțiuni pe ariile:avertizări suspendări și banări.

Adică moderatorul în numele regulamentului decapitează pe eșafod și vin și eu din mulțime să dau cu o piatră că doar nu are ce să-mi facă condamnatul.

Edited by owl1960, 09 June 2017 - 20:07.


#63
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,441
  • Înscris: 10.08.2005
Unde se da cu piatra ca nu inteleg?
Daca tu din multime daca vii sa dai cu piatra o faci in numele tau.
Eu unul vad oameni care dau " o strangere de mana " in semn de multumesc, sau chiar in semn de apreciere (a efortului depus).

Edited by MarianG, 09 June 2017 - 22:03.


#64
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,492
  • Înscris: 19.04.2009

 owl1960, on 09 iunie 2017 - 19:57, said:

Mie mi se pare hărțuire și totodată un lucru dezgustător obiceiul de a da like moderatorilor care aplică sancțiuni pe ariile:avertizări suspendări și banări.

Adică moderatorul în numele regulamentului decapitează pe eșafod și vin și eu din mulțime să dau cu o piatră că doar nu are ce să-mi facă condamnatul.

CSF, n-ai CSF.

Sa vezi ce misto ii cand moderatorii dau like moderatorilor pe abuzuri. Conspiratie, illuminati Posted Image


Acum serios, si de like va pasa? Likeurile, in special in sfera Poienii, s-au dat mereu in tabere. Rar in in afara. Si cum e careva sanctionat, cum tabara adversa da like. Valid pentru ambele tabere. E ca si cum un vecin de-al tau de-ti freaca creierii cu bormasina un an intreg la 4 dimineata isi infinge una in palma. Nu bei cafeaua mai linistit dupa, asa, pe la ora 8?

#65
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

 owl1960, on 09 iunie 2017 - 19:57, said:

Mie mi se pare hărțuire și totodată un lucru dezgustător obiceiul de a da like moderatorilor care aplică sancțiuni pe ariile:avertizări suspendări și banări.

Adică moderatorul în numele regulamentului decapitează pe eșafod și vin și eu din mulțime să dau cu o piatră că doar nu are ce să-mi facă condamnatul.
Eu am dat like exact cum zici tu dar vad ca-ti plac bufnitele , esti de-al meu, nu mai zic mai mult.

#66
Hamdoulillah

Hamdoulillah

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,662
  • Înscris: 29.03.2017

 lil debul, on 11 iunie 2017 - 21:26, said:

Eu am dat like exact cum zici tu dar vad ca-ti plac bufnitele , esti de-al meu, nu mai zic mai mult.
Bufnitele nu sunt ce par a fi... sau doar daca-s mov?!?

#67
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,125
  • Înscris: 10.07.2013

 owl1960, on 09 iunie 2017 - 19:57, said:

Mie mi se pare hărțuire și totodată un lucru dezgustător obiceiul de a da like moderatorilor care aplică sancțiuni pe ariile:avertizări suspendări și banări.

Adică moderatorul în numele regulamentului decapitează pe eșafod și vin și eu din mulțime să dau cu o piatră că doar nu are ce să-mi facă condamnatul.
Nu este o hartuire a nimanui........noi consideram ca acei Moderatori/ SM sau Admini isi fac treaba pe bune!Posted Image

*Ca unii dintre ei mai exagereaza, este alta discutie.....

Edited by xmanyacs77, 13 June 2017 - 19:22.


#68
garett

garett

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 41,874
  • Înscris: 28.06.2006

 Lex404, on 09 iunie 2017 - 22:27, said:

Sa vezi ce misto ii cand moderatorii dau like moderatorilor pe abuzuri. Conspiratie, illuminati Posted Image
Mai exista aria aia??? Oricum e inutila, "verdictul" este invariabil "nici un abuz"! :roflmao:

#69
carbaSTAN

carbaSTAN

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 28.06.2017
Despre postarile cu conotatii jihadiste ce parere aveti? Asa-i ca sunt  din abundenta?

#70
carbaSTAN

carbaSTAN

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 28.06.2017
Nu doar in poiana Iocanului, ci si pe istorie.

#71
Hamdoulillah

Hamdoulillah

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,662
  • Înscris: 29.03.2017

 xmanyacs77, on 05 mai 2017 - 18:50, said:

Colega @ninon nu vrea sa mai posteze pe forumul Softpedia deoarece a fost hartuita+luata la misto de anumiti useri....viteji.
A apasat butonul report si a trimis mesaj PM unor Moderatori dar a fost luata iar la misto!
Deci iata ca hartuirea poate sa dea rezultate...in anumite cazuriPosted Image
Confirm.

 unbrutus, on 07 mai 2017 - 18:50, said:

Ce inseamna "multicultii"? Imi amintesc ca vazusem pe undeva ca e considerat un termen peiorativ si deci impotriva regulamentului, ma insel?
Da, dar unora li se permite aceasta expresie.

#72
86-APP

86-APP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,278
  • Înscris: 01.03.2017

 xmanyacs77, on 13 iunie 2017 - 19:01, said:

......noi consideram ca acei Moderatori/ SM sau Admini isi fac treaba pe bune!Posted Image
Vai de capul meu ! Ma duc sa caut emetiral ....

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate