Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 

Problemă copiere contacte la Nokia Lumia530 cu Windows Phone 8.1

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
flomelomanul

flomelomanul

    Opera lover

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,718
  • Înscris: 12.07.2011
gigiipse,crearea unui cont nou a fost primul lucru pe care l-am incercat dupa ce am descoperit eroarea, dar nu pot sa fac asta, fiindca ma trimite la contul creat deja (cel cu eroarea). Nu se pot crea doua conturi pe acelasi telefon si chiar daca contul creat ar fi fost functional, pentru stergerea lui din telefon este necesara resetarea, alta solutie nu exista (asta am citit si in manualul de utilizare).
mihaigab, nu pot descarca nimic din magazin, ba mai mult, nici actualizarile de sistem pe care le primesc periodic nu le pot instala din cauza erorii aleia nenorocite.
Pana la urma, cred c-o sa-mi bag picioarele-n el de telefon si-o sa-mi iau altul. Din pacate, nu prea am buget pentru asa ceva la momentul actual, sunt alte cheltuieli mai importante care asteapta "la rand".

#20
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,341
  • Înscris: 01.12.2001
Ai facut ca in foto de la #15?

#21
flomelomanul

flomelomanul

    Opera lover

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,718
  • Înscris: 12.07.2011
dorin_2k, nu am adresa de g-mail. Cand am creat contul google am dat adresa de mail din yahoo, pe aia o folosesc de fiecare data cand intru in cont.

#22
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,341
  • Înscris: 01.12.2001
Dar in Yahoo nu le ai?
Attached File  con2.png   178.73K   7 downloads

Ai un cont in telefon cu contactele sincronizate. Vezi ce cont ai si acolo le ai pe toate cu nume si nr de telefon.

#23
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,941
  • Înscris: 18.10.2007

View Postflomelomanul, on 02 mai 2017 - 11:03, said:

gigiipse,crearea unui cont nou a fost primul lucru pe care l-am incercat dupa ce am descoperit eroarea, dar nu pot sa fac asta, fiindca ma trimite la contul creat deja (cel cu eroarea). Nu se pot crea doua conturi pe acelasi telefon si chiar daca contul creat ar fi fost functional, pentru stergerea lui din telefon este necesara resetarea, alta solutie nu exista (asta am citit si in manualul de utilizare).
mihaigab, nu pot descarca nimic din magazin, ba mai mult, nici actualizarile de sistem pe care le primesc periodic nu le pot instala din cauza erorii aleia nenorocite.
Pana la urma, cred c-o sa-mi bag picioarele-n el de telefon si-o sa-mi iau altul. Din pacate, nu prea am buget pentru asa ceva la momentul actual, sunt alte cheltuieli mai importante care asteapta "la rand".
vina nu e telefonului ci a ta..........

#24
flomelomanul

flomelomanul

    Opera lover

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,718
  • Înscris: 12.07.2011

View Postbullterrorist, on 02 mai 2017 - 13:36, said:

vina nu e telefonului ci a ta..........
Nici nu incape discutie ca DA, eu sunt de vina. Asta e, acu' nu mai reusesc sa-i dau de capat...

#25
ahmadi

ahmadi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 28.02.2006
Copie contacts +message backup pe sd card si apoi instaleaza urmand   https://www.techmest...ed-apps-wp8-1/.

Attached Files



#26
flomelomanul

flomelomanul

    Opera lover

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,718
  • Înscris: 12.07.2011
O să încerc și varianta asta, dar sunt sceptic, pentru că tocmai am citit următoarea frază în instrucțiunile telefonului, la capitolul „Sfaturi și soluții”:
„Nu puteți copia SMS-uri sau contacte pe computer, dar le puteți sincroniza cu contul Microsoft”.

Deci tot la contul Microsoft am ajuns. Se pare că nu pot să fac nimic fără el.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate