Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Caut developer android pentru colaborare!

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
melutlucian

melutlucian

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.04.2017
Salut! Asa cum spune si titlul, caut un developer android pentru a face un proiect impreuna! Mai exact, o aplicatie android simpla, de tipul unui test cu intrebari la care utilizatorul are variante de raspuns iar la final primeste un punctaj. Eu nu ma pricep la aplicatiile android atat de bine si pentru a economisi timp sunt dispus sa platesc pe cineva sa ma ajute cu acest proiect! Pentru detalii nu ezitati sa ma contactati!

#2
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012
Adica vrei sa ti faca cineva o aplicatie sa i dai si tu de o bere acolo in speranta ca o sa faci bani de pe aplicatia aia...

#3
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,835
  • Înscris: 01.11.2005

View Postalin62, on 27 aprilie 2017 - 14:57, said:

Adica vrei sa ti faca cineva o aplicatie sa i dai si tu de o bere acolo in speranta ca o sa faci bani de pe aplicatia aia...
Da don'le. Nu intelegi ca acum in loc sa angajezi pe cineva...cauti colaborator. In cazul asta si eu sunt colaborator cu seful meu....
Colaborator eu inteleg atunci cand ambii sau toti membrii colaboratori primesc cota parte din venituri/incasari in functie de munca prestata....

@melutlucian, tu sa inteleg ca defapt cauti pe cineva sa iti faca un soft in schimbul unei plati...nicidecum colaborare.

#4
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,972
  • Înscris: 02.02.2008
prietenul tau ajunge sa fie google... il gasesti imediat dispus sa-ti faca totul si gratis...

#5
melutlucian

melutlucian

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.04.2017
Da, ca sa fiu mai concret, am nevoie de cineva care sa faca o aplicatie contra cost

#6
lightpoint

lightpoint

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 785
  • Înscris: 16.02.2017

View Posttehnics, on 27 aprilie 2017 - 16:13, said:

@melutlucian, tu sa inteleg ca defapt cauti pe cineva sa iti faca un soft in schimbul unei plati...nicidecum colaborare.
Pai e colaborare in sensul ca tu colaborezi cu el ca tu sa faci aplicatia si el sa-si puna numele pe ea s-o vanda mai departe sau se duca
la proful sa-i zica ca el a facut proiectul ca sa ia examenul :D

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate