Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Cat cheltuiti la club ?

- - - - -
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#37
vrajitoruldinoz

vrajitoruldinoz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,634
  • Înscris: 21.06.2016
M-am dus in multe cluburi, dar din datorie, pentru femei. Ce bine ca nu mai trebuie sa fac asta!
Pentru mine dusul in cluburi e ca bautura proasta sau frigiderul gol sau dormitul cite 12 intr-o camera de 2 de hotel de 1 stea sau personalul de noapte prin care fluiera zapada: un pacat al tineretii care sper sa nu se repete vreodata.

#38
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,353
  • Înscris: 06.02.2008
Bă, eu cred că îmbătrânim!

#39
User107

User107

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 990
  • Înscris: 13.01.2017
Cluburi de striptease? Sau doar de baut...
Intreaba in club, noi astia de pe SP nu avem timp. Clubul e Softpedia si inca nu cere bani.

#40
turbocompresor

turbocompresor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 300
  • Înscris: 17.06.2013

 _-AppleS-_, on 24 aprilie 2017 - 21:05, said:

La club cheltuiesc fix 0 lei.
eu nici atata )))

#41
User107

User107

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 990
  • Înscris: 13.01.2017

 turbocompresor, on 25 aprilie 2017 - 13:10, said:

eu nici atata )))
esti patron de club si primesti bani de acolo, meserie ! Posted Image

#42
colombo2003

colombo2003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,312
  • Înscris: 16.07.2008
0 si de la mine. Nu frecventez asa ceva.
Mai exista si oameni cu alte preocupari si normali (desi, normalul tinde sa devina anormal si invers; dar asta e alta poveste).

#43
retele

retele

    Acest etern fabulos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 29.04.2004
Poate nu vă dați seama cei care înfierați cu mânie proletară cluburile (alea cu muzică și băutură), că de fapt sunt niște variante de socializare, fix ca asta cu forumitul, numai că pe aici e gratis.
Nu-i nicio rușine să recunoști că ești sărac.
Altfel, așa cum s-a mai spus, puteți apela cu încredere la clubul de șah, de poezie, de bucătărie, etc.

#44
turbocompresor

turbocompresor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 300
  • Înscris: 17.06.2013

 User107, on 25 aprilie 2017 - 13:24, said:

esti patron de club si primesti bani de acolo, meserie ! Posted Image
buna idee )))

#45
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,797
  • Înscris: 26.01.2010

 rumlegok, on 24 aprilie 2017 - 22:37, said:

Mie nici la 16 ani nu imi placea sa simt muzica mai mult la organele interne decat in urechi Posted Image
Pur si simplu imi vibrau organele prin interior...

Tu inseamna ca ai o problema reala daca te deranja muzica tare la 16 ani. Sau nu te distrai suficient incat sa merite efortul sa te duci in cluburi.


 tfmercedez, on 24 aprilie 2017 - 23:38, said:

Club se pune si un lounge bar pe malul marii? Niste mancare + bautura si un apus de soare?
Sau e musai cu papagali si "printese" +muzica proasta data la maxim?  
Io tind spre chestii gen "cafe del mar" alea alea, asa sa ne "simtem bine".

Nu se pune , lounge bar-ul e lounge bar iar clubul e locatia aia unde toata lumea topaie pe muzica noua si nimeni nu intelege cine ce spune.
Iti amintesti cum era acum jde ani cand faceai parte din turma papagalilor si printeselor sau nici tu nu frecventai locatiile de genu ?

Cluburile sunt pentru 16-23 ani , odata ce treci de varsta asta iti cam trece cheful de zbierat in urechea cuiva ca sa inteleaga ca te duci la baie si te intorci :D


 caiuscorneliu, on 25 aprilie 2017 - 09:19, said:

Bă, eu cred că îmbătrânim!

Ba eu zic ca suntem batrani deja :D
Atat de batrani incat nu suntem in stare sa ne amintim ca stateam in Dumars pana dimineata impreuna cu papagalii si printesele de pe vremea aia , ca stateam la coada la intrare in Twice pentru ca e greu sa urci scarile pe tocuri si fustite sau ca punea toata lumea mana de la mana sa inchirieze masa in nush ce locatie ca sa aibe fetele unde-si tine posetutele si sa vada lumea ca uite domne, noi avem masa :)

#46
_-AppleS-_

_-AppleS-_

    ✮✮✮✮✮✮✮✮

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,512
  • Înscris: 09.07.2014
Clubul este un loc al infatuarii persifliste unde masculii alpha se duc sa vomeze ceva prin gura unor parasute de tip animal cu 4 piciare. Acolo se intampla ceea ce se intampla si in jungla, unii si-o trag si se dau in stamba in timp ce altii platesc. Daca vrei sa faci cuckold pe cineva probabil in club gasesti suficiente neveste, iubite si alte animale calatoare astfel incat un beta, care munceste la ora aia, sa fie cu adevarat inselat, cum ii sade bine ca oricum nu pricepe pe ce lume traieste daca nu cunoaste ca femeia lui umbla prin club, altii insa se duc direct cu femela la vier (ala care pazeste via, nu va faceti griji nu am jignit pe nimeni) ca sa-i potoleasca pohta ce a pohtit ca oricarui animal.

#47
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,797
  • Înscris: 26.01.2010
Nici tu nu ai avut prieteni cu care sa te duci in club si ai ajuns la concluzia ca strugurii-s acri ? :D

#48
retele

retele

    Acest etern fabulos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 29.04.2004
Ce acri, pare a fi caz grav, eu aș anunța imediat autoritățile să preîntâmpinăm  niște drame în societate.

#49
vrajitoruldinoz

vrajitoruldinoz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,634
  • Înscris: 21.06.2016

 Noua_pe_site, on 25 aprilie 2017 - 15:49, said:

Tu inseamna ca ai o problema reala daca te deranja muzica tare la 16 ani. Sau nu te distrai suficient incat sa merite efortul sa te duci in cluburi.


Muzica proasta deranjeaza orice om cu discernamint si gusturi. Daca e si tare, cu atit mai grav.

PS: mi-am adus aminte de un club care mi-a placut: rockoteca din Costinesti! Era infecta dar ce misto era :)

Edited by vrajitoruldinoz, 25 April 2017 - 16:46.


#50
Lenevo

Lenevo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,015
  • Înscris: 10.04.2017
Deci cluburile astea sunt un fel de discoteca 80.
Mc Donalds se pune la club? 50 de lei.

#51
rumlegok

rumlegok

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,808
  • Înscris: 06.03.2017

 Noua_pe_site, on 25 aprilie 2017 - 15:49, said:

Tu inseamna ca ai o problema reala daca te deranja muzica tare la 16 ani. Sau nu te distrai suficient incat sa merite efortul sa te duci in cluburi.
Nu am, doar ca era prea loud pentru gustul meu, si de obicei eu nu prea ascult muzica la maxim... pana si in masina sau acasa o dau asa, sa se auda pe fundal... rareori dau mai tare.
In plus, nici muzica de prin cluburi nu prea imi place...

In plus cluburile sumt cam infecte... pline de fum si mirosuri... not a good place...

#52
Flat

Flat

    Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,875
  • Înscris: 23.06.2006
lo ce de hateri frate, prejudecati.
nu numai cluburi. rave-uri mai mari cum era the mission, festivaluri. la festivaluri va duceti? nu? de ce. pt ca sunteti old farts sau loneri dependenti de calculator

nu e o distractie foarte sanatoasa, dar un party reusit are o atmosfera aparte ce nu poate fi comparata cu nimic, energia si feeling-ul a sute, mii de oameni care sunt pe acelasi ritm. poate doar atmosfera de la meciuri sa mai fie asa, nu degeaba urla aia prin galerii sincron
prefer oricand un club decat hoinaritul pe munte sau gratare sau alte activitati de pensionari

#53
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,797
  • Înscris: 26.01.2010

 vrajitoruldinoz, on 25 aprilie 2017 - 16:45, said:

Muzica proasta deranjeaza orice om cu discernamint si gusturi. Daca e si tare, cu atit mai grav.

PS: mi-am adus aminte de un club care mi-a placut: rockoteca din Costinesti! Era infecta dar ce misto era Posted Image

La 16-20 ani cand singurul tel in viata e sa te distrezi si alergi cu limba scoasa dupa gagici si prieteni e putin probabil sa mai ai discernamant :D
Nu vreau sa schimb subiectul topicului dar cand aud de chestii de genu'' muzica proasta, discernamant si gusturi'' + tineret , ma gandesc la un/o tanar/a care nu are prieteni si sta sambata si duminica acasa in loc sa iasa cu restul lumii la petreceri. Suna mai bine sa zici ca ai gusturi bune decat sa recunosti ca nu ai cu cine iesi in oras.

Sunt putine persoanele care aleg de buna voie sa asculte Bach si Traviata in loc sa iasa sa zburde pe ringul de dans .

Era misto ca erai impreuna cu prietenii , erai tinerel si nu conta ca baia e imputita , ca se poate taia fumul de tigara cu cutitul sau ca nu ai bani de tren sa te intorci acasa :)

 rumlegok, on 25 aprilie 2017 - 16:54, said:

Nu am, doar ca era prea loud pentru gustul meu, si de obicei eu nu prea ascult muzica la maxim... pana si in masina sau acasa o dau asa, sa se auda pe fundal... rareori dau mai tare.
In plus, nici muzica de prin cluburi nu prea imi place...

In plus cluburile sumt cam infecte... pline de fum si mirosuri... not a good place...

Eu-s invers , cu cat mai tare muzica cu atat mai ascultabila Posted Image

#54
zyraxes27

zyraxes27

    connaisseur

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,112
  • Înscris: 31.01.2010
Ok sa revenim on-topic. Inchiriati masa si invitati gagici la masa voastra?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate