Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Call of Duty: WWII

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#1
lache1

lache1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,430
  • Înscris: 09.05.2006
Primul trailer va fi dezvaluit in 3 zile, actiunea avand loc in Al Doilea Razboi Mondial. Au aparut si primele 3 imagini, actiunea din joc fiind asemanatoare cu cea din filmele Saving Private Ryan si Brothers in Arms.

Attached Files

  • Attached File  1.jpg   34.12K   81 downloads
  • Attached File  2.jpg   34.36K   82 downloads
  • Attached File  3.jpg   33.21K   74 downloads


#2
Reactor2015

Reactor2015

    ReMember

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,692
  • Înscris: 06.01.2015
Si jocul cam cand se lanseaza?

#3
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Doamne-ajuta, poate o sa fie urmatorul COD2, ca de la acela nu au mai scos unul bun, ba cu zombalai, ba cu maimute, ba cu alieni.

According to the leak, Call of Duty: WWII launches on November 3, which isn't surprising since that's a Friday at the time of year when the series always tends to hit shelves. And of course, there will be a "Private Beta" for those who pre-order.

You can expect to hear more official details on April 26 at 10 AM PT, which is when Activision plans to make its big reveal for Call of Duty:

[ https://i.imgur.com/wDO2gfv.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#4
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Si primul CoD a fost fain.

#5
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
In sfarsit au renuntat la sf-uri. Nu stiu de ce dar Mohaa, COD1 si addonul si COD2 mi s-au parut cele mai reusite. In general astea cu WWII.

Mi-as dori foarte mult sa fie refacuta si misiunea cu Omaha Beach din Mohaa.

Edited by gerbil, 24 April 2017 - 11:42.


#6
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
Dar totusi pana la urma este doar un joc, care produce dependenta extrema... defapt asta este cheia succesului pentru marile corporatii.

Edited by YourFan, 24 April 2017 - 12:55.


#7
Spaghete

Spaghete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 22.05.2007
Dependenta extrema ? C'mon, nici pe departe...

#8
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,999
  • Înscris: 07.11.2006

View PostYourFan, on 24 aprilie 2017 - 12:55, said:

Dar totusi pana la urma este doar un joc, care produce dependenta extrema... defapt asta este cheia succesului pentru marile corporatii.

La fel cum produce dependenta maxima dragostea,munca,prinsul fluturilor,taiatul frunzei pentru cutu-cutu,etc.,etc.
Pana la urma toata viata este o dependenta maxima.Depinde cum privesti lucrurile.Si mai ales ce intelegi prin maxim.

View Postgumball3000, on 24 aprilie 2017 - 08:22, said:

Doamne-ajuta, poate o sa fie urmatorul COD2, ca de la acela nu au mai scos unul bun, ba cu zombalai, ba cu maimute, ba cu alieni.

Nu poate fi urmatorul CoD 2 pentru ca acela deja exista.Lipseste 3-ul pentru calculator.
Le-o fi venit mintea la cap dupa multele critici primite.
Teme pentru al doilea razboi mondial exista fara numar.Sunt batalii epice care asteapta sa produca dependenta maxima de care vorbeste colegu' mai sus.

Si ca sa fim drepti,CoD World of War nu este deloc un joc nereusit.Din contra.De asta nu prea se aminteste.

ps.
De asemenea exista Primul Razboi Mondial,razboiul din Vietnam sau cel din Coreea.Inca 50 de ani de acum inainte pot sa scoata jocuri peste jocuri.

View Postlache1, on 24 aprilie 2017 - 06:31, said:

din filmele Saving Private Ryan si Brothers in Arms.

Exista filmul Brothers in Arms?

#9
lache1

lache1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,430
  • Înscris: 09.05.2006
Band of brothers... scuze master, I repent!!!

#10
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005

View Postadisz, on 25 aprilie 2017 - 09:27, said:

Nu poate fi urmatorul CoD 2 pentru ca acela deja exista.Lipseste 3-ul pentru calculator.

Pentru PC, pentru ca pe console (PS cred) exista.

Eu cred ca Infinity Ward trage cu ochiul la ce fac amicii de la DICE cu seria lor Battlefield si cum astia au scos WW1, care a avut succes, incearca sa copieze linia cu un nou joc pe stilul WW2 (daca ar fi scos WW1 si ei era prea penal).

#11
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,999
  • Înscris: 07.11.2006
Exact,pentru consola exista Cod3.
Ca si o paranteza,singurul joc pentru care imi pare nespus de rau ca l-am cumparat este CoD Infint Warfare.Mi-am promis ca nu voi mai cumpara (si nici juca) nici un CoD din seria Warfare.
Warfare 1,2 si 3 au fost deosebite,de asemenea BlackOps 1.La fel Ghost sau Advanced Warfare.Aici este vorba despre propria mea parere.
Apropo de preturile CoD.Mi se pare straniu ca la nici o luna de la aparitie (noiembrie 2016) sa gasesc CoD Infinite Warfare la 14 euro,ceea ce zice multe despre joc sau despre apetenta utilizatorilor.
Daca vor relua stilul din CoD,CoD2 sau World of War nu vor avea decat de castigat.Acele jocuri sunt de jucat si azi,chiar daca grafica pare depasita,mai ales pentru primul.

#12
jegmihai

jegmihai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,536
  • Înscris: 03.09.2013

View Postadisz, on 25 aprilie 2017 - 12:16, said:

World of at War nu vor avea decat de castigat
Sunt pe la jumatatea campaniei lui World at War. Jocul este placut, dar nu se apropie de CoD1 sau 2 ca si poveste.

Preferatele mele sunt CoD2 si Black Ops 1. De la Modern Warfare 3 incolo nu le-am mai jucat, am pierdut ceva? :D

#13
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005

View Postadisz, on 25 aprilie 2017 - 12:16, said:

Exact,pentru consola exista Cod3.
Ca si o paranteza,singurul joc pentru care imi pare nespus de rau ca l-am cumparat este CoD Infint Warfare.Mi-am promis ca nu voi mai cumpara (si nici juca) nici un CoD din seria Warfare.
Warfare 1,2 si 3 au fost deosebite,de asemenea BlackOps 1.La fel Ghost sau Advanced Warfare.Aici este vorba despre propria mea parere.
Apropo de preturile CoD.Mi se pare straniu ca la nici o luna de la aparitie (noiembrie 2016) sa gasesc CoD Infinite Warfare la 14 euro,ceea ce zice multe despre joc sau despre apetenta utilizatorilor.
Daca vor relua stilul din CoD,CoD2 sau World of War nu vor avea decat de castigat.Acele jocuri sunt de jucat si azi,chiar daca grafica pare depasita,mai ales pentru primul.

Macar ai luat varianta deluxe (sau cum s-o numi) ? Avea inclusa o copie full a CoD 4 remasterizata.

Preferatele mele CoD 1 si 2. Si mai ales CoD: United Offensive. Grafica e praf la primul, dar de la 2 incoace poti juca full HD, autosave, tot tacamul, ca astea moderne. La primul nici nu puteai fugi parca (sau sari, nu mai retin).

Edited by Ion_de_la_Raion, 25 April 2017 - 13:47.


#14
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,999
  • Înscris: 07.11.2006

View Postjegmihai, on 25 aprilie 2017 - 12:34, said:

Sunt pe la jumatatea campaniei lui World at War. Jocul este placut, dar nu se apropie de CoD1 sau 2 ca si poveste.

Preferatele mele sunt CoD2 si Black Ops 1. De la Modern Warfare 3 incolo nu le-am mai jucat, am pierdut ceva? Posted Image


Mai incolo ar mai fi Ghost si Advanced Warfare.

View PostIon_de_la_Raion, on 25 aprilie 2017 - 13:43, said:

Macar ai luat varianta deluxe (sau cum s-o numi) ? Avea inclusa o copie full a CoD 4 remasterizata.

Nu,am luat fara varianta remasterizata,de care oricum n-aveam nevoie.Am urmarit ceva trailer-e si mi-am dat seama ca ce am,varianta veche,este de ajuns.
Daca vestea este pe bune,eu ma bucur nespus ca se vor relua jocurile cu tematica WWII.Ar fi insa perfect daca ar avea durata mai mare decat cele 4-5 ore de campanie single ale actualelor jocuri.

#15
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Cred ca tu joci pe fast forward. :) Eu termin o campanie cam in 10-12 ore.

#16
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,999
  • Înscris: 07.11.2006
Uau.Io ma consideram melc.
Bun,nici 4-5 ore.Infinite Warfare l-am terminat in trei dupa-amieze,cam 8 ore in total.Dar pe normal.

#17
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Eu mai admir si imprejurimile. :)

#18
lache1

lache1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,430
  • Înscris: 09.05.2006
Un rasarit de soare cu vecina, mai un film cu prietenii seara, chestii d'astea, nu Ioane?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate