Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Kovesi, Coldea, Maior & Co: Noi suntem statul! Cina cu sistemul la Oprea acasa in noaptea alegerilor.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
333 replies to this topic

#19
G.I.C.U.

G.I.C.U.

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,882
  • Înscris: 04.09.2006

 rosix, on 23 aprilie 2017 - 14:43, said:

Partea ciudata cu aceasta structura paralela de putere, militarizata, este ca ea a avut un rol pozitiv in controlul coruptiei in Romania. In 2005-2006 cand s-a apucat de treaba, coordonatorii americani au spus deschis: "baieti, voi nu aveti o problema cu terorismul din spatiile arabe ci cu terorismul de la conducerea statului si din Justitie".  In acest context  miscarea americana a avut un rol pozitiv - la acea data procurorii jucatu pe aceeasi masa cu infractorii, pe model Mircea Basescu - Bercea Mondial... in acceasi hora tyganeassca.

Partea si mai ciudata e ca desi in zgomotoasa lupta cu coruptia cadeau rand pe rand numai lideri din USL vedem ca exact atunci s-au tras in umbra cele mai mari tunuri din istoria Romaniei: Microsoft, EADS, ANRP etc etc

 rosix, on 23 aprilie 2017 - 14:43, said:

Partea si mai tembela este ca, in ciuda acestei structuri militarizate, crima organizata de la nivelul statului roman si-a mentinut nucleul dur activ, Romania fiind si in momentul de fata condus de o gasca mafiota transpartinica in toate institutiile importante.  Nu e loc pentru tineri absolut nicaieri.
Nu e loc pentru tineri? Esti surprins? Dragul meu, cu regret trebuie sa te informez ca studiile de specialitate arata ca in ultimii ani cca 40-50% dintre absolventii scolilor romanesti sunt analfabeti functionali. Adica desi stiu sa scrie si sa citeasca ei nu sunt capabili sa faca rationamente elementare, nu inteleg ceea ce citesc. Practic nu sunt buni decat sa-si verse frustrarile pe facebook si sa participe la proteste pe post de idioti utili in folosul papusarilor.

Edited by G.I.C.U., 23 April 2017 - 15:41.


#20
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,299
  • Înscris: 23.02.2017

 fflloorryynn, on 23 aprilie 2017 - 15:05, said:

Codruța nu e coruptă, e doar o plagiatoare sinistră. Iar plagiatul se numește furt!
Dar iar faci ca si in postul in care zici ca udrea a fost condamnata deja, e inexact, codruta a fost anchetata si para anchetata si verdictul a fost ca nu e plagiatoare.

A explicat si Tudorel Toader asta.

#21
Moinesti72

Moinesti72

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,059
  • Înscris: 30.07.2006

 radu2014, on 23 aprilie 2017 - 14:32, said:

CE zici ma?!

Tu unde ai trait pana acum de nu stiai ca in 2009 alegerile au fost fraudate.

Si pe de alt parte...stii bancul cu Dabija?


Dracnea si autocarele lui cu "turisti" prin Teleorman si Dambovita pot confirma Posted Image

 G.I.C.U., on 23 aprilie 2017 - 15:40, said:

Dragul meu, cu regret trebuie sa te informez ca studiile de specialitate arata ca in ultimii ani cca 40-50% dintre absolventi scolilor romanesti sunt analfabeti functionali.

Bazinul electoral la PSD: prostimea inapoiata.

 unbrutus, on 23 aprilie 2017 - 15:39, said:


Deci nu sint fan DNA, sint fan actiuni DNA... dupa 20 si ceva de ani in care nu au existat condamnari si nici confiscari de avere, nu e de mirare sa se fi acumulat frustrari.

Frustrarea e in randul trepadusilor PSD care-si vad sefii arestati de DNA.

Un om intreg la cap si cinstit nu poate decat lauda DNA-ul.
La polul opus sunt cei care-l critica.

 tomaso, on 23 aprilie 2017 - 15:37, said:

Acestea sunt vorbele lui, de fapt, iar ea a repetat papagalicește, ca să îi facă rău rivalei sale de la Diicot, potențial înlocuitor al ei în cazul că ar fi ieșit Ponta președinte.

Spagara aia aflata la un pas de puscarie?

 tomaso, on 23 aprilie 2017 - 15:03, said:

Nu a fost nicio fraudare, întrucât secțiile de votare erau pline doar cu marea coaliție formată din partide ostile lui Băse.
În fapt, Băse a fost furat, fapt demonstrat la numărarea ulterioară, atunci când s-a văzut că scorul lui Băse creștea prin refacerea numărătorii.
Nu mai spunem de furăciunile uslașe tipice ale psd și pnl.

Exact.

Edited by marius.bunu, 23 April 2017 - 15:42.


#22
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,299
  • Înscris: 23.02.2017

 tomaso, on 23 aprilie 2017 - 15:11, said:

Eu cred că-i invers.
Ștrumfeta asta penibilă s-a obișnuit să facă dosare tuturor celor care spun ceva despre ea.
Ce sinistră creatură!   Un monstru scârbos.  Îmi este rușine că pe vremuri o susțineam. Cel mai mizere personaj de la Revoluție sunt Coldea și Koveși.
Au produs un rău imens acestei țări.
Nunta lui Andronic a avut loc in 2008. Faptul ca in 2008 un ziarist isi permite sa isi faca nunta la Monte Carlo, raiul hotilor care fug de impozitare, si are ca invitati toata pleiada PSD ALDE, ridica niste semne de intrebare.
Si acum Andronic zice ca el lua parte la conspiratii cu Kovesi, impotriva PSD ALDE? Nu se leaga.
Nu o vedem pe Kovesi la nunta lui andronic, nu o vedem pe kovesi cu vile, masini afaceri...
Chiar sa fie cele mai mizere personaje? Si atunci cele au permis mineriade in care au murit atatia, cei cu Bechtel cu prejudicii de miliarde?

Nuntă cu iz politic la Monte Carlo. Dan Andronic s-a căsătorit cu prietena Ioanei Tăriceanu

Nuntă mare la Monte Carlo unde Dan Andronic, consultantul electoral al PNL, s-a însurat, duminică, cu avocata Monica Comşea, o apropiată a familiei Tăriceanu. Hotelul Vista Palace din localitatea Roquebrune, situat la graniţa dintre Franţa, Monaco şi Italia, a fost locul în care a avut loc evenimentul.

La ceremonie nu puteau fi decât invitaţi „de vază”, printre ei numărându-se fostul premier, Adrian Năstase, preşedintele Camerei Deputaţilor, Bogdan Olteanu, şi ministrul de Interne Cristian David. Naş a fost Dan Ioan Popescu, unul dintre liderii PC, şi fost ministru al Economiei în guvernul Năstase, conform Cotidianul.

Premierul Călin Popescu Tăriceanu şi-a făcut apariţia la nuntă cu un Ferrari negru, cu număr de Monaco, în valoare de aproximativ 300.000 de euro, potrivit Cotidianul. În parcarea hotelului se aflau, încă de sâmbătă, 10 maşini de lux, cu număr de România.

La Monte Carlo a avut loc doar ceremonia religioasă şi petrecerea, căsătoria civilă dintre Dan şi Monica fiind deja oficiată la începutul acestui an.
Mirele, Dan Andronic, a fost ziarist la „Evenimentul Zilei“, iar ulterior a devenit directorul cotidianului „Curentul“, unde a ajuns omul de încredere al controversatului om de afaceri Sorin Ovidiu Vântu. În vârstă de 38 de ani, Dan Andronic a avut o relaţie cu Angelica Vântu, fosta soţie a lui Sorin Ovidiu Vântu.

 active95, on 23 aprilie 2017 - 15:38, said:

Sau domnia voastra cind nu se stie cu musca pe caciula nu neaga cu vehementa acuzele aduse? Posted Image
Cand esti procuror, te-ar omori sau cel putin bate bine fiecare din cei carora le faci dosar...
Ma indoiesc ca are cineva timp sa urmareasca fiecare declaratie de la fiecare dintre televiziunile unde se discuta ore si ore intregi verzi si uscate...

Nici nu stiu ce reactie a avut kovesi, cand a raspuns? Tarziu? Si ce a zis? Pune un link ceva...

Dar sincer acum, sint prea multi acuzati in prea multe dosare, care o injura, ca sa poti raspunde la toti in parte.

A venit Ghita la TV si a zis ca tine in mana stickul cu dovezile... si apoi a dat inapoi si nu a fost nici o dovada.

Acuma ce trebuia sa faca kovesi, sa iasa la fiecare interviu dat de inculpati sa zica ca nu e adevarat?

 G.I.C.U., on 23 aprilie 2017 - 15:40, said:

Partea si mai ciudata e ca desi in zgomotoasa lupta cu coruptia cadeau rand pe rand numai lideri din USL vedem ca exact atunci s-au tras in umbra cele mai mari tunuri din istoria Romaniei: Microsoft, EADS, ANRP etc etc
Si deci Bechtel, Bancorex, Rafo, Sidex, care s-au intamplat inainte, au fost tunuri mai mici? Esti sigur?

Totusi, exemplul cu Microsoft nu prea este bun, e unul din putinele dosare/tunuri in care s-au dat deja condamnari definitive, cu executare, si se continua dosarele 2 si 3

Si atunci? De ce il dai exemplu ?

 G.I.C.U., on 23 aprilie 2017 - 15:40, said:

Nu e loc pentru tineri? Esti surprins? Dragul meu, cu regret trebuie sa te informez ca studiile de specialitate arata ca in ultimii ani cca 40-50% dintre absolventii scolilor romanesti sunt analfabeti functionali. Adica desi stiu sa scrie si sa citeasca ei nu sunt capabili sa faca rationamente elementare, nu inteleg ceea ce citesc. Practic nu sunt buni decat sa-si verse frustrarile pe facebook si sa participe la proteste pe post de idioti utili in folosul papusarilor.
Pai stai ca iar dezinformezi/manipulezi datele, anafabetii functionali nu erau in strada, acolo erau multi ITisti, corporatisti etc, asa ne-a spus chiar Dragnea, si el e cea mai credibila sursa.

Chiar si Soros, da burse studentilor, nu analfabetilor functionali de pe facebook.

Deci nu merge nici asta... trebuie sa incerci o altfel de manipulare.

In plus, tinerii aia au ajuns analfabeti pt ca invata intr-un sistem in care stiu ca totul se rezolva cu spaga, si nu exista un rol de EXEMPLARITATE al justitiei, al pedepselor.

Cand judecatorul spune ca prin eliberarea inainte de termen nu s-ar indeplini rolul de exemplaritate al justitiei, apare unu care manipuleaza informatia si zice "aha, deci dragnea a fost dat ca exemplu"... nu, asta e unul din rolurile pedepselor, sa fie exemplu si pt cei care au de gand sa se apuce de ilegalitati. Ori noi promovam Becali, Borcea, Dragnea ca modele de succes in viata.

Si aici tre sa admitem ca tot DNAul trasnmite mesajul sanatos tinerilor, si anume, ca criminalitatea nu aduce beneficii... combinat asta si cu arestarea medicilor si profesorilor care iau mita, cu introducerea camerelor video la examene... se misca incet incet lucrurile.

#23
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005

 marius.bunu, on 23 aprilie 2017 - 15:46, said:

Dracnea si autocarele lui cu "turisti" prin Teleorman si Dambovita pot confirma Posted Image
..

Doar deneau' din 2009 incoa' n-a putut, nu c-ar conta desigur.
La fel cum nici faptu' ca geoana cistigase cu 15,000 de voturi in plus in tara, iar ca la Paris se vota la 75 de secunde. :rolleyes:

 unbrutus, on 23 aprilie 2017 - 15:55, said:


...
Cand esti procuror, te-ar omori sau cel putin bate bine fiecare din cei carora le faci dosar...
Ma indoiesc ca are cineva timp sa urmareasca fiecare declaratie de la fiecare dintre televiziunile unde se discuta ore si ore intregi verzi si uscate...

Nici nu stiu ce reactie a avut kovesi, cand a raspuns? Tarziu? Si ce a zis? Pune un link ceva...

Dar sincer acum, sint prea multi acuzati in prea multe dosare, care o injura, ca sa poti raspunde la toti in parte.



Pe 11 Aprilie,, cind a fost la Pitesti cu sepepeu' si masina pusa la dispozitie de catre stat, pt. o speta personala, adica darea in judecata a jurnalistilor de la A3 si a celor de la Luju.ro, afara pe trotuarul public , madam doctor kovesi a fost intreaba direct cu subiect si predicat de reporter, daca a fost in seara alegerilor de 6 Decembrie 2009, in casa la oprea.
Raspunsul: "„Sunt aici pentru a sustine o cauza personala, ca atare nu fac declaratii. Multumesc frumos. La revedere. Repet, nu fac nicio declaratie. Deja sunt in timpul meu liber, in spatiul meu privat. Multumesc frumos, la revedere”"
De atunci au trecut 12 zile si nici o declaratie.

#24
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005

 marius.bunu, on 23 aprilie 2017 - 15:46, said:

Spagara aia aflata la un pas de puscarie?

Da.
Era în cărți pentru a deveni șefa  dna.

Cât despre ”șpăgară”  eu sunt lămurit că nu a fost nici pe departe așa cum o descrii tu.
Dimpotrivă.
Este de departe superioară Codruței,  atât ca meserie cât și ca știință de carte.
Cât privește caracterul, să fim serioși,  are caracterul unui om curat și cinstit.

 active95, on 23 aprilie 2017 - 16:03, said:

Pe 11 Aprilie,, cind a fost la Pitesti cu sepepeu' si masina pusa la dispozitie de catre stat, pt. o speta personala, adica darea in judecata a jurnalistilor de la A3 si a celor de la Luju.ro, afara pe trotuarul public , madam doctor kovesi a fost intreaba direct cu subiect si predicat de reporter, daca a fost in seara alegerilor de 6 Decembrie 2009, in casa la oprea.
Raspunsul: "„Sunt aici pentru a sustine o cauza personala, ca atare nu fac declaratii. Multumesc frumos. La revedere. Repet, nu fac nicio declaratie. Deja sunt in timpul meu liber, in spatiul meu privat. Multumesc frumos, la revedere”"
De atunci au trecut 12 zile si nici o declaratie.

Eu am o neclaritate.
Dacă a declarat așa, ar trebui arestată pentru abuz în serviciu.
A fost cu mașina instituției pentru a-și rezolva o problemă personală.
De ce mai este liberă?

Pentru că nu vrea să se aresteze singură?

Edited by tomaso, 23 April 2017 - 16:29.


#25
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005

 tomaso, on 23 aprilie 2017 - 16:09, said:

.....
Eu am o neclaritate.
Dacă a declarat așa, ar trebui arestată pentru abuz în serviciu.
A fost cu mașina instituției pentru a-și rezolva o problemă personală.
De ce mai este liberă?

Pentru că nu vrea să se aresteze singură?

Chiar daca va repugna, Antena 3 a prezentat video in care madam doctor colonel zice clar verbatim "„Sunt aici pentru a sustine o cauza personala, ca atare nu fac declaratii. Multumesc frumos. La revedere. Repet, nu fac nicio declaratie. Deja sunt in timpul meu liber, in spatiul meu privat. Multumesc frumos, la revedere”"
Va si pot spune ca prima parte si anume ""„Sunt aici pentru a sustine o cauza personala, ca atare nu fac declaratii. Multumesc frumos" a spus-o fix in momentu' in care a coborit scarile instantei din Ploiesti, dupa care a mers pe trotuar, reporterul a continuat sa intrebe daca a fost la oprea acasa in seara de 6 Decembrie 2009, la care madama s-a oprit, pe trotuar si a zis: "Repet, nu fac nicio declaratie. Deja sunt in timpul meu liber, in spatiul meu privat. Multumesc frumos, la revedere” dupa care si-a continuat mersu' pe trotuoar urmarita de sepepist.

Pe 5 Octombrie 2016, cind s-a dus la la CSM pentru a-și susține colega se vede clar pe video cum coboara din Audi A6 TFSI al statului impreuna cu colega.

Edited by active95, 23 April 2017 - 16:19.


#26
bietu

bietu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,545
  • Înscris: 17.03.2008

 tomaso, on 23 aprilie 2017 - 16:09, said:

Da.
Era în cărți pentru a deveni șefa  dna.

Cât despre ”șpăgară”  eu sunt lămurit că nu a fost nici pe departe așa cum o descrii tu.
Dimpotrivă.
Este de departe superioară Codruței,  atât ca meserie și știință de carte.
Cât privește caracterul, să fim serioși,  are caracterul unui om curat și cinstit.



Eu am o neclaritate.
Dacă a declarat așa, ar trebui arestată pentru abuz în serviciu.
A fost cu mașina instituției pentru a-și rezolva o problemă personală.
De ce mai este liberă?

Pentru că nu vrea să se aresteze singură?
Abuzul in serviciu se aplica numai la fraieri!

#27
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005

 bietu, on 23 aprilie 2017 - 16:23, said:

Abuzul in serviciu se aplica numai la fraieri!

La ”dușmani”.
Au privatizat justiția și se comportă de parcă ar fi feuda lor.

#28
G.I.C.U.

G.I.C.U.

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,882
  • Înscris: 04.09.2006
Ce ghinioane pe capul Kovesei. Toti prietenii ei au probleme. Sebi, Gabi, Florian. Te pomenesti ca nici ea nu se simte prea bine. Posted Image

#29
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013
Nu il cred pe Dan Andronic.
si chiar daca are totusi informatii partiale, faptul ca le-a tinut la cutie, sa le scoata cand ii convine il descalifica in ochii mei.
totul este inutil.
Baronii sunt calare pe situatie si au de distrus tot ce mai e farama de democratie, proprietate privata, stat de drept.
vezi legea impotriva privatizarii ce o clocesc

Alegerile nu se pot reface.
Asa ca acest Dan Andronic, facea bine sa fie azi in primele randuri ale combaterii mitei, incompetentei, a luptei impotriva profitorilor care se pun pe distrugerea si acelor cateva lucruri scapate ca prin minune intregi, in loc sa dezgroape lucruri ce nu mai pot fi indreptate

Edited by vio69a, 23 April 2017 - 16:42.


#30
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005

 tomaso, on 23 aprilie 2017 - 16:09, said:

...
Eu am o neclaritate.
Dacă a declarat așa, ar trebui arestată pentru abuz în serviciu.
A fost cu mașina instituției pentru a-și rezolva o problemă personală.
De ce mai este liberă?

Pentru că nu vrea să se aresteze singură?

Am gasit inregistrarea la b1 tv. Urmariti-o si observati  sepepistu' din dotare.

Edited by active95, 23 April 2017 - 16:43.


#31
fflloorryynn

fflloorryynn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 28.12.2008

 unbrutus, on 23 aprilie 2017 - 15:40, said:

codruta a fost anchetata si para anchetata si verdictul a fost ca nu e plagiatoare.
Băi nene, mă lași cu mizeriile astea? Ce faci acum, insiști cu tot dinadinsul să te faci de râs?

#32
cris_ncs

cris_ncs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,807
  • Înscris: 12.01.2007
Cainii latra, caravana trece.
Pleiada de hoti de la psd, pmp, pnl, alde si udmr, se indreapta rapid acolo unde le este locul. La inchisoare.

Cu regret, dar asta este, Base e drum spre Rahova. Spun cu regret, pentru perioada cat a sustinut justitia. Fara el, cu gunoaiele de la psd sau alde, niciodata nu am fi avut o justitie cat de cat functionala.

Suferinta mare pe aici....

Codruta my love ! Posted Image

#33
G.I.C.U.

G.I.C.U.

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,882
  • Înscris: 04.09.2006

 vio69a, on 23 aprilie 2017 - 16:41, said:

Nu il cred pe Dan Andronic.
si chiar daca are totusi informatii partiale, faptul ca le-a tinut la cutie, sa le scoata cand ii convine il descalifica in ochii mei.
totul este inutil.
Baronii sunt calare pe situatie si au de distrus tot ce mai e farama de democratie, proprietate privata, stat de drept.
vezi legea impotriva privatizarii ce o clocesc

Alegerile nu se pot reface.
Asa ca acest Dan Andronic, facea bine sa fie azi in primele randuri ale combaterii mitei, incompetentei, a luptei impotriva profitorilor care se pun pe distrugerea si acelor cateva lucruri scapate ca prin minune intregi, in loc sa dezgroape lucruri ce nu mai pot fi indreptate

Nici nu cred ca in momentul asta cel mai important e rezultatul acelor alegeri. Andronic si-a urmat interesul, nu poti sa-l condamni, n-a dat in cap la nimeni. E foarte bine ca vorbeste macar acum. Simpla asociere a personajelor din varful structurilor de forta cu politicieni taman in mijlocul bataliei electorale e suficient sa fie zburati. Raspunsul super-evaziv a lui Oprea la A3 il tradeaza. Suna a "bate saua sa priceapa calu'". Probabil ca se duc negocieri grele. Kovesi tace in speranta ca "cineva" le va inchide gura, ca in cazul Ghita, care si-a intrerupt dezvaluirile tocmai cand s-o prezinte cantand in vie, dupa care va putea sa-si arate iar muschii. Si lichenii.

Edited by G.I.C.U., 23 April 2017 - 17:24.


#34
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,299
  • Înscris: 23.02.2017

 active95, on 23 aprilie 2017 - 16:03, said:

De atunci au trecut 12 zile si nici o declaratie.
A, si de aici tu ai dedus ce ai dorit... pt ca nu a reactionat fix cum te asteptai tu.

Tu ai vrea cred sa o vezi in fiecare seara la antena 3 vorbind ore... unii au treaba, nu ca pielianu, ciuvica si compania

 G.I.C.U., on 23 aprilie 2017 - 16:39, said:

Ce ghinioane pe capul Kovesei. Toti prietenii ei au probleme. Sebi, Gabi, Florian. Te pomenesti ca nici ea nu se simte prea bine. Posted Image
Deci Ghita e prietenul ei? De unde ai tras concluzia asta, nu te supara? Din faptul ca e anchetat de DNA in vreo 5 dosare??

 active95, on 23 aprilie 2017 - 16:42, said:

Am gasit inregistrarea la b1 tv. Urmariti-o si observati  sepepistu' din dotare.
Sa inteleg ca tu vroiai sa umble singura, fara protectie, pe strada... hmm... interesant. Stii ca are conform legii protectie non-stop, nu?

#35
fflloorryynn

fflloorryynn

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 388
  • Înscris: 28.12.2008
Evident că se dau lupte de culise. Așa a fost înțelegerea; Iohannis să pună mâna pe ministerul Justiției, în schimbul plecării basketbalistei plagiatoare.

#36
cris_ncs

cris_ncs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,807
  • Înscris: 12.01.2007
Yeah right ! Si-a urmat interesul cand se aude zornaitul de catuse.

Latra la fel ca Nutzy, spre deosebire de Dan, cucoana de la Plescoi il are pe Base la mana, si daca intra la inchisoare, cu siguranta va avea ceva revelatii v-a-v de Base. Nu vreo dragoste nepieritoare il macina pe Traian, ci teama ca Nutzy il toarna.

 G.I.C.U., on 23 aprilie 2017 - 17:21, said:

Nici nu cred ca in momentul asta cel mai important e rezultatul acelor alegeri. Andronic si-a urmat interesul, nu poti sa-l condamni, n-a dat in cap la nimeni. E foarte bine ca vorbeste macar acum. Simpla asociere a personajelor din varful structurilor de forta cu politicieni taman in mijlocul bataliei electorale e suficient sa fie zburati. Raspunsul super-evaziv a lui Oprea la A3 il tradeaza. Suna a "bate saua sa priceapa calu'". Probabil ca se duc negocieri grele. Kovesi tace in speranta ca "cineva" le va inchide gura, ca in cazul Ghita, care si-a intrerupt dezvaluirile tocmai cand s-o prezinte cantand in vie, dupa care va putea sa-si arate iar muschii. Si lichenii.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate