Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

J7 2016 vs A3 2017

- - - - -
  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#73
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
va invit mai departe pe topicul dedicat pt huawei p10 lite, unde voi posta de acum inainte, pt a nu polua acest topic si a nu face offtopic aici.

de aiciincep postarile mele cu pareri despre model si abilitatile sale.

pt a nu lasa in aer o informatie scrisa in acest topic, o voi completa si aici pt a nu induce in eroare pe altii si anume: in timpul apelului senzorul de proximitate se activeaza singur si stinge ecranul, nu are o setare anume in acest sens, astfel ca m-am inselat eu mai devreme cand am cautat ceva ce este setat din soft deja dinainte.

multumesc colegilor ce au venit cu ideea acestei marci de telefon mai pe la inceput in topic si care au participat la topic in acest sens.

pe topicul dedicat voi discuta mai departe de o chestie interesanta, anume de senzorul de presiune de pe ecran, inca nu stiu daca e specific sau nu huawei, dar pt mine e ceva nou acum  :P

asadar, povestea continua  :D

#74
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
de curiozitate am verificat prima comanda care ar fi trebuit sa ajunga, si acum este in hubul din oras, dupa 4 zile. nici urma de curier sau de apel din partea lui. afaceri romanesti, ce sa mai.

#75
jegmihai

jegmihai

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,536
  • Înscris: 03.09.2013
De la ce magazin este prima comanda?

Btw, sa-l stapanesti sanatoasa.

#76
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
de la evomag il comandasem. raspunsul dat de magazin ieri vizavi de lipsa de interes a curierului: mai insistati sa-l cautati, poate a uitat de colet.

mda, 3 zile a uitat ca lucreaza ca si curier, azi fiind a 4-a.

#77
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
ca sa inchei subiectul, curierul m-a sunat abia ieri, asadar, la 10 zile de cand trebuia livrat coletul. 10 zile a stat cu coletul in masina fara sa-i pese. raspunsul lui: si ce vrei acum? firmele au prioritate

mda, la noi doar atat se poate. de aceea nu mai putem evolua ca si natie.

#78
LauCalin

LauCalin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,143
  • Înscris: 08.12.2008
Ce firma de curierat e? Ca sa stiu sa nu am de-a face cu ea niciodata. Multumesc.

Edited by LauCalin, 13 May 2017 - 14:40.


#79
Alex522

Alex522

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 18.06.2015

View PostDany_Darke, on 13 mai 2017 - 09:16, said:

ca sa inchei subiectul, curierul m-a sunat abia ieri, asadar, la 10 zile de cand trebuia livrat coletul. 10 zile a stat cu coletul in masina fara sa-i pese. raspunsul lui: si ce vrei acum? firmele au prioritate

mda, la noi doar atat se poate. de aceea nu mai putem evolua ca si natie.
Mi a facut si mie curierul de black friday mofturi , dadusem comanda vineri dimineata , sambata a venit si a sunat cand a ajuns , nu inainte cu cateva minute macar , l am sunat eu dupa i am zis ca poate sa vina a doua zi ( duminica ) a spus ca n are cum , dupa un telefon la emag in care am cerut comanda duminica s a rezolvat , a venit  dimineata . - fan curier -

Edited by Alex522, 13 May 2017 - 20:00.


#80
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014
calin - stii cum e, firma poate e ok in stilul ei, dar curierul zonal daca e nesimtit, si-o ia firma in numele lui. momentan nu divulg, pt ca nu de reclama proasta am scris de ei, insa am vrut sa concluzionez topicul, avand in vedere ca pt achizitie l-am deschis. aici fiind deznodamantul.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate