Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Arcadia Hospital salarii

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
gina07

gina07

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 21.04.2017
Buna seara!as avea o intrebare daca imi poate raspunde cineva care este salariul pentru asistenti medicali la spitalul Arcadia din Iasi?Multumesc!

#2
cataspo

cataspo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,045
  • Înscris: 29.01.2017
Acum nu pot sa-ti spun, nu stie nimeni, dar sa vezi ce mare o sa fie in 2022.

Edited by cataspo, 21 April 2017 - 19:03.


#3
eu69

eu69

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 01.04.2011
Difera in functie de blocul operator,am fost cu sotia la ORL(polipoza, operatie care a costat 4900Lei).Prin urmare,acea asistenta avea un salariu de 6000Lei,iar Dr.avea 10.000Lei).Salariile sunt fixe,dar cresc in functie de ce operatii se efectueaza.

#4
gina07

gina07

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 21.04.2017
Era o intrebare ptr oameni care cunosc domeniul si m ar putea ajuta nu plictisiti de viata care comenteaza doar ca sa se afle in treaba.multumesc!

Ptr pediatrie ma interesa multumesc pentru raspuns!

#5
gina07

gina07

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 21.04.2017

 eu69, on 21 aprilie 2017 - 19:12, said:

Difera in functie de blocul operator,am fost cu sotia la ORL(polipoza, operatie care a costat 4900Lei).Prin urmare,acea asistenta avea un salariu de 6000Lei,iar Dr.avea 10.000Lei).Salariile sunt fixe,dar cresc in functie de ce operatii se efectueaza.

Multumesc pentru raspuns!

Auzisem ca ar fi in jur de 1000 ron plus bonuri ceea ce mi se pare dubios pentru un asa spital privat.daca cineva cunoaste mai bine si ma poate lamuri as fi foarte recunoscatoare!


Edited by gina07, 21 April 2017 - 20:05.


#6
maxxmedia1999

maxxmedia1999

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,326
  • Înscris: 15.08.2015

 gina07, on 21 aprilie 2017 - 19:14, said:

Era o intrebare ptr oameni care cunosc domeniul si m ar putea ajuta nu plictisiti de viata care comenteaza doar ca sa se afle in treaba.multumesc!

Ptr pediatrie ma interesa multumesc pentru raspuns!

 gina07, on 21 aprilie 2017 - 20:04, said:

Multumesc pentru raspuns!

Auzisem ca ar fi in jur de 1000 ron plus bonuri ceea ce mi se pare dubios pentru un asa spital privat.daca cineva cunoaste mai bine si ma poate lamuri as fi foarte recunoscatoare!

E ca la ospatari spaga e de zece ori mai mare ca salariul,si cu atitudinea asta sunt convins ca o sa primiti multa,numai sa aveti grija sa nu confundati grupa sanguina a pacientului cum se mai intampla in zilele noastre

Edited by maxxmedia1999, 22 April 2017 - 09:58.


#7
gina07

gina07

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 21.04.2017

 maxxmedia1999, on 22 aprilie 2017 - 09:58, said:





E ca la ospatari spaga e de zece ori mai mare ca salariul,si cu atitudinea asta sunt convins ca o sa primiti multa,numai sa aveti grija sa nu confundati grupa sanguina a pacientului cum se mai intampla in zilele noastre

Nu inteleg ce atitudine credeti dvs ca am..am pus o intrebare,asteptam raspunsuri de la persoane care cunosc situatia,nu in bataie de joc,pentru ca nicaieri pe internet nu se gasesc pareri despre conditiile salariale ale asistentilor de acolo. Oricum am aflat raspunsul intre timp,ptr cine este interesat un asistent medical la arcadia primeste salariul minim pe economie. Multumesc celor care au avut bunavointa sa raspunda cu bun simt!

#8
Cloudfare

Cloudfare

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 538
  • Înscris: 15.05.2017
Din pacate genul asta de intrebari nu-si gasesc raspunsul corect nici pe acest forum nici in alta parte. O sa incerc sa-ti explic:
- nimeni nu stie cit cistiga profesorii de la Universitatile particulare gen Spiru Haret
- ar fi o probabilitate ca acel spital sa faca afaceri duble: sa vindece si bolnavi si sa "sifoneze" si niste bani.

Un raspuns valabil ar fi: daca esti "nimeni" cistigi salariul normal in domeniu iar restul cistiga ca "purceii".

Colegii de forum doar ceea ce au scris stiu sa raspunda...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate