Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Digi Mobil iPhone zone

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
deathnite

deathnite

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 08.06.2005
Poti activa si pe adresa de email, nu trebuie neaparat pe numarul de telefon.

#38
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,514
  • Înscris: 20.10.2006
Insa atunci interlocutorii tai vad adresa de e-mail la expeditor la mesaje in loc de nr de telefon.

#39
anyidyoulike

anyidyoulike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 778
  • Înscris: 14.10.2009
Exact! Problema este ca adesa de email este privata si nu vreau sa ajunga la alte persoane prin transmiterea iMessage sau apel Facetime, fiind vorba despre un numar de telefon pe care il folosesc in relatii cu toti partenerii. Apoi, am tot fost taxat pana la valoarea de 2 euro fara tva pentru un serviciu care nu-l pot folosi!

#40
deathnite

deathnite

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,433
  • Înscris: 08.06.2005
Se pot adauga mai multe adrese de email si sa alegi care vrei ca si Caller ID.

#41
anyidyoulike

anyidyoulike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 778
  • Înscris: 14.10.2009
Stiu ca este si asta o solitie, dar e chiar aiurea sa-ti suni partenerii si sa le apara o adresa de email in loc de numele contactului din agenda...

#42
szaboadrian

szaboadrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 20.01.2012
Atunci fa frumos un backup, si reseteaza tot telefonul, faci restore si incerci din nou. Am avut exact aceasi problema cam acum 2 ani, Apple zicea ca e de la carrier, carrier-ul ca e vina iPhone-ului.. si cum n-aveam ce sa mai fac am facut reset complet.

#43
anyidyoulike

anyidyoulike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 778
  • Înscris: 14.10.2009
Nici chip sa functioneze in reteaua Digi Mobil. Orice as incerca  nu se activeaza, sunt taxat de cateva ori pe zi pentru sms-urile de activare! Orice alta cartela pun in telefon de la alti operatori se activeaza instant! Am rezolvat...din pacate prin evadare din reteaua albastra!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate