Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 

Magazin online TomTop

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Alin198108

Alin198108

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 30.01.2017
Bună seară! Am o curiozitate și în același timp o întrebare: Dacă cineva a comandat din acest magazin online telefoane mobile sau alte produse comercializate?Daca sunt serioși în livrare,comunicare cu clientul?Attached File  Screenshot_2017-04-18-22-01-18-276_com.tomtop.shop.png   268.96K   88 downloads

#2
hades

hades

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 940
  • Înscris: 16.12.2003
Salut,
Am comandat eu acum ceva timp via eBay un router portabil cu baterie incorporata.
Au mai multe magazine TomTop Shop, TomTop Games etc.
Nu mai stiu care din ele are depozit si in UK.
Eu am comandat de la cel din China. Produsul nu mi-a venit dupa vreo 3 saptamani asa ca i-am contactat. Am avut un schimb de replici cordial si s-au oferit sa-mi returneze banii pentru ca nu stiau unde e coletul. In cadrul discutiei din intamplare mi-au zis ca eu depozit si in UK si ca pot comanda de acolo.
Din UK a sosit in 10 zile.

Tine minte....eu am comandat de 100 lei. Daca-i pierdeam nu era jale. La un telefon, probabil e!
:)

Succes!

#3
Alin198108

Alin198108

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 30.01.2017
Coletul cu telefon a fost expediat prin operatorul de curierat 4PX in data de 20.04.2017. A mai auzit cineva de 4PX?Attached File  Screenshot_2017-04-24-20-51-14-543_yqtrack.app.png   49.88K   14 downloads

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate