Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Program editat

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Dadulicius

Dadulicius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 25.03.2017
am cautat pe net dar nu am gasit ceea ce doresc. Am un 2 video facute cu bandicam si pe acestea vreau sa adaug diferite efecte gen geam spart acolo unde cele 2 ar trebui sa fie unite. Pe unul din ele sa adaug un efect de ceata chestii dastea. Dar nu stiu ce program sa folosesc ,ceva mai usor daca ar exista

#2
sommne

sommne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 31.07.2012
Salutare.

Un program ușor de folosit este Camtasia Studio.

#3
Dadulicius

Dadulicius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 25.03.2017
Nu are efectele pe care le vreau. Are doar ceva slow motion ,zoom,zona cenzurata

#4
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,364
  • Înscris: 15.06.2004
Ceva de genul - dar daca tin bine minte necesita pack-uri separate ptr unele efecte - se descarcau si se instalau ulterior - avea Ulead Video Studio.
Acum e Corel Video Studio si nu mai stiu ce mai poate face. Dar destinatia a ramas in limita amatorilor.

#5
Mihai_3

Mihai_3

    我會回來的...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,039
  • Înscris: 26.04.2007
ShotCut ....

este free insa cred eu
destul de bunut.
stie sa lucreze si cu 4K-uri.

#6
DIVX2006

DIVX2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,598
  • Înscris: 15.07.2007

View Posteiffel, on 18 aprilie 2017 - 11:25, said:

Ceva de genul - dar daca tin bine minte necesita pack-uri separate ptr unele efecte - se descarcau si se instalau ulterior - avea Ulead Video Studio.
Acum e Corel VideoStudio si nu mai stiu ce mai poate face. Dar destinatia a ramas in limita amatorilor.
Si Pinnacle Studio avea ceva asemanator. Si era un soft chiar foarte usor de folosit.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate