Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Banca imi cere justificativ fondu...

schema pcb ELECTRA CIM150 PAS

Probleme stomac

Sfat achizitie bicicleta oras
 Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...

Configuratie PC
 Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u

Recomandare rulouri exterioare us...
 Gaoyue 858

Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...

Filtru de apa curata apa de miner...
 

Functia Ignored block total

* * * * * 1 votes
  • This topic is locked This topic is locked
50 replies to this topic

#37
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,520
  • Înscris: 07.02.2003
Pai si daca respectivul raspunde in concordanta cu textul ignorat... ce mai intelegi din el ? :)

#38
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 01.01.2008
Sunt singurul de aici care chiar a citit regulamentul la inscriere?Nu stiu daca acum mai e asa,dar atunci,accesul la forumul softpedia era UN PRIVILEGIU si NU UN DREPT. Pentru mine e o comunitate destul de frumoasa pe zonele pe care activez insa pentru altii e un mod de viata,sunt curios ce s-ar intampla in viata lor daca sp ar disparea maine.

#39
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

View Postmihaela5, on 16 aprilie 2017 - 23:44, said:


Jesus Christ ! Ce am spus eu si ce ai inteles tu ! Uite de aia ar trebui sa fii blocat sa nu iti mai vad mesajele inepte si tendentioase.

Am spus ca doresc ca ignorarea sa fie un block total , sa nu mai vad mesajele ignoratului in quoturile altora, sub nici o forma nu am zis ca doresc sa ii blochez pe cei care vorbesc cu ignoratul meu ! Asta-i doar interpretarea ta deformata si rau voitoare pt ca in afara de insulte nu stii altceva .. Chiar nu inteleg cum naiba ai ajuns tu moderator la halul asta de comportament ! Posted Image

suntem pe feedback si nu pe cel cu spalatul rufelor.

Cei ce pun pe ignore alti useri, sunt sigur ca trag cu ochiul la ce scriu preopinentii lor.
Caci cu cine sa discute parerile si opiniile?
Cu cei ce le impartasesc ?
Normal ca e curios sa citeasca ce i s-a raspuns.
Desi se straduie sa nu replice

Ca atare propunerea din topicul de fata mi se pare fatarnicie.

#40
Hitmaker

Hitmaker

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,876
  • Înscris: 05.10.2014
Mama, ce floricele gingase. Cum nu pot ele trai in padurile internetului din cauza unor golani nenorociti "care le face rau". Asa faceti si in viata reala? Mergeti la sef la serviciu si ii cereti sa dea afara un coleg doar pentru ca nu va convine fata lui?

Edited by Hitmaker, 19 April 2017 - 00:12.


#41
ThinkAbout

ThinkAbout

    RhetoricalWind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 68,013
  • Înscris: 19.03.2011
sau la prietene inventate la DIICOT atunci cand co-forumistii vin cu contra-argumente beton
cred ca este o chestie ce provine din comunism, spionatul dindaratul perdelelor a lui nea vasile de la 5 si mersu la secu de bunavoie ca s-a uitat chioras vasile intr-o zi si prin urmare tre1` sa i se faca rau pe chestii inventate :roflmaofast:

#42
a3ds

a3ds

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 13,313
  • Înscris: 26.04.2015

View PostHitmaker, on 19 aprilie 2017 - 00:11, said:

Mama, ce floricele gingase. Cum nu pot ele trai in padurile internetului din cauza unor golani nenorociti "care le face rau". Asa faceti si in viata reala? Mergeti la sef la serviciu si ii cereti sa dea afara un coleg doar pentru ca nu va convine fata lui?

Tu in viata "reala" stai de vorba cu toti retardatii?

Sau, daca un retardat insista si se baga in seama, nu-i dai "o palma si o flegma" mintenas? Si un jet?

Pe internet, doar ignore.

#43
Hitmaker

Hitmaker

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,876
  • Înscris: 05.10.2014
Aici nu discutam despre a sta de vorba, fie chiar si online ci de o functie de BLOCK TOTAL pe un forum. Nu e suficient sa dai scroll? Ah si cam asa fac si in viata reala, dau scroll printre oameni nu ma apuc sa ma cert, sa-i injur, sa le dau palme sau flegme. Pierdere de timp...

In plus, forumul are deja functie de ignore, cei care vor mai mult deja cred ca au ei o problema, nu aia pe care vor sa-i puna la block total.

#44
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,226
  • Înscris: 24.02.2007
Incredibil cate argumente pot aduce unii impotriva unei personalizari vizuale ce nu-i afecteaza deloc daca nu doresc...

#45
mihaela5

mihaela5

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,236
  • Înscris: 15.05.2007

View Postdani.user, on 19 aprilie 2017 - 19:08, said:

Incredibil cate argumente pot aduce unii impotriva unei personalizari vizuale ce nu-i afecteaza deloc daca nu doresc...

Pai cum nu te  mai afecteaza daca desi pe ignore, le mai vezi postarile in quote-urile altora ? Tu macar ai inteles ce se discuta aici sau doar te bagi in seama ?

#46
dani.user

dani.user

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,226
  • Înscris: 24.02.2007
Mai citeste de vreo 2x ce am scris si apoi te prinzi ca ma refeream la cei care aduc tot felul de argumente IMPOTRIVA unui ignore total. Daca ar fi fost dupa mine, l-as fi implementat ieri.

Edited by dani.user, 30 April 2017 - 13:09.


#47
mihaela5

mihaela5

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,236
  • Înscris: 15.05.2007

View Postdani.user, on 30 aprilie 2017 - 13:07, said:

Mai citeste de vreo 2x ce am scris si apoi te prinzi ca ma refeream la cei care aduc tot felul de argumente IMPOTRIVA unui ignore total. Daca ar fi fost dupa mine, l-as fi implementat ieri.
Scuze . Dar din felul cum ai formulat se intelege exact contrariul.

Edited by mihaela5, 30 April 2017 - 19:08.


#48
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,416
  • Înscris: 10.08.2005
Sunt oameni care foloesc citate fara tag-uri quote,

#49
gladiatore

gladiatore

    Moldovean !! Ceva probleme ???

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,449
  • Înscris: 01.10.2016
Da' cum se da bre acest '' quote '' ?? Ca eu nu stiu , dar nici nu am gasit momentul prielnic , sa intreb , pana acum . Multumesc de raspuns .

#50
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,416
  • Înscris: 10.08.2005
ala cu tag-uri, ai un buton in dreapta jos a postului pe care vrei sa il citezi,
eu dau copy'n'paste, si scriu intre tag-uri --
altii scriu @username - text citat

#51
mihaela5

mihaela5

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,236
  • Înscris: 15.05.2007

View Postgladiatore, on 30 aprilie 2017 - 20:29, said:

Da' cum se da bre acest '' quote '' ?? Ca eu nu stiu , dar nici nu am gasit momentul prielnic , sa intreb , pana acum . Multumesc de raspuns .

Quote  inseamna a  cita pe cineva .
Cand raspunzi unui post apesi unul butoanele din dreapta . Ai doua butoane. Pe unul scrie MultiQuote si pe celalalt scrie doar Quote.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate