Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Oferta publica initiala Digi Communications (RCS-RDS)

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#55
Stef_Stef

Stef_Stef

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,008
  • Înscris: 17.08.2016
va fi interesanta listarea... se pare ca unii instutionali nu au mai putut participa din cauza anchetei: sursa
Personal nu am participat, compania mi se pare o mizerie, am fost abonat la ei si am renuntat; nu cred ca e o investitie profitabila..Servicii proaste la pret mic, asta ofera...

#56
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Inca o belea
http://revistapresei...atele-unite.htm

#57
Nordstorm

Nordstorm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 790
  • Înscris: 22.07.2010
http://economie.hotn...ntru-16-mai.htm

#58
Stef_Stef

Stef_Stef

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,008
  • Înscris: 17.08.2016
Grav...
Piperea lansează acuzaţii de manipulare a pieţei, în oferta DIGI

#59
sotha

sotha

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 22.10.2007
Stii ca esti intr-o bula cand ... presedintele boardului BVB vorbeste ca o fata excitata:

„Să ridice mâna cine crede că poate obține un return de 8% astăzi în Uniunea Europeană. Vorbesc de chestii legale, nu de plasamente în afaceri cu droguri sau altceva”  
wtf?? droguri? :))

„cursul de schimb este stabil de câțiva ani în jurul a 4,5 lei/euro, BNR a făcut minuni și România a fost protejată”
really? minuni?

„De ce crezi că investitorii vin în China, m-a întrebat cineva odată? Vin pentru că se respectă drepturile omului? Nu. Vin pentru creștere economică, de 6,5%. În România vom avea al cincilea an la rând cu creștere reală a PIB de peste 3%. Chiar dacă va încetini față de anul trecut, România va rămâne una din țările cu cele mai rapide creșteri”
Asta ultima e plina de etica Posted Image

https://www.profit.r...a-euro-16970438

Edited by sotha, 12 May 2017 - 11:37.


#60
bladhaund

bladhaund

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,049
  • Înscris: 20.07.2003
Erau acolo sa-si vanda "marfa". Ce ar fi trebuit sa spuna, nu veniti pe piata noastra? Toti se vand in fel si chip, noi daca avem ceva de promovat, de ce nu?

#61
yndy

yndy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,447
  • Înscris: 17.05.2010
Lui Piperea ii plac scandalurile si sa se bage in seama. Adevarul este ca la 7% discount garantat, ai o motivatie reala sa iei credit ca sa subscrii mai mult.
Manipularea pietei este atunci cand nu ai o motivatie reala ci doar vrei sa dai semnale false. POate, zic poate, are o sansa la cei care au credit de peste 10 ori suma cash, sau daca se incepe o investigatie si se gasesc alte manarii.

#62
sotha

sotha

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 206
  • Înscris: 22.10.2007
E ok sa te vinzi evident. Bursa noastra are nevoie de multa publicitate.
Dar cred ca e mai de castigat daca o faci cu bun simt, cu profesionalism decat prin limbaj de maidan

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate