Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu gasesc un topic, un fel de caf...

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

Sa intram in atmosfera sarbatorilor pascale!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
28 replies to this topic

#19
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,867
  • Înscris: 28.11.2006
Corect. Cred ca daca faci cozonacul acasa iesi mai ieftin decat daca il iei din market. Dar e mai usor sa stai cu mana intinsa decat sa pui mana sa faci ceva...

PS Nu cumva suntem atat de saraci SI pentru ca nu vrem sa muncim si asteptam sa primim totul de-a gata? (Cu riscul de a fi facut si eu dobitoc :ciocan: )

#20
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View PostTruculMagic, on 13 aprilie 2017 - 20:39, said:

La fel ca dobitocii care se bateau de la generatoare si tigai... unii au luat cate 3 ca erau la reducere si la reportaj ziceau ca nu stiu ce sa faca cu ele, dar au luat ca erau ieftine... Posted Image Posted Image Posted Image

Da, imi amintesc si eu de un caz de deschidere de Profi sau Kaufland, parca pe la Vaslui... tot asa.. au dat bormasini chinezesti la oferta - 60 de lei in loc de 80 lei cat face... si erau femei care cumparasera cate doua buc, sa fie in casa...  Asta e motivul pentru care, in aceasta tara, PSD-ul va domni vesnic, pana la sfarsitul Sistemului Solar.

#21
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006

View Poststlk, on 13 aprilie 2017 - 20:38, said:

Care e legatura dintre video-ul tau de pe youtube (o deschidere de magazin Lidl) si ce scrie in articolul de pe linkul de mai sus (despre cozonaci) ?
Nu e vorba nici macar  de acelasi supermarket ! ce legatura are cozonacul de la Lidl cu alti cozonacii din alte supermaketuri ?
Cred ca ai amestecat rahatul...de la cozonaci !
Sunt doua evenimente diferite, intr-unul unul era despre cozonaci si in altul despre bormasini, orice crestin adevarat se innoieste de paste cu minim doua bormasini aduse de iepuras.

Edited by gumball3000, 13 April 2017 - 21:47.


#22
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
Iepurasul de la Duracell,probabil

#23
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015

View Postrosix, on 13 aprilie 2017 - 21:14, said:

Da, imi amintesc si eu de un caz de deschidere de Profi sau Kaufland, parca pe la Vaslui... tot asa.. au dat bormasini chinezesti la oferta - 60 de lei in loc de 80 lei cat face... si erau femei care cumparasera cate doua buc, sa fie in casa...  Asta e motivul pentru care, in aceasta tara, PSD-ul va domni vesnic, pana la sfarsitul Sistemului Solar.


ce-i drept si eu am luat online cu toate ca nu aveam nevoie (nu m-am batut cu nimeni) o surubelnita electrica heinner parca ... la 20lei de bf , cu toate ca am un bosch ixo 4 sau 5 de +200lei ... nici nu se compara, insa la 20lei sunt foarte multumit de ea. Posted Image  (e 50lei in mod normal)

Edited by TruculMagic, 13 April 2017 - 22:19.


#24
maxxmedia1999

maxxmedia1999

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,326
  • Înscris: 15.08.2015
Nu se bat aia pentru mancarea in sine,nici pentru tigai nici pentru orice alte reduceri,se bat pentru orgoliu pentru cine cumpara primul,sunt oameni carora le place sa se laude ca au cumparat ei mai ieftin ca tine cu 1 leu,se da acolo ceva special unde numai ei au acces.
Ca pe vremea lui Ceausescu vedeai o coada nu stiai ce se da dar te asezai si tu acolo,te imprieteneai discutai cand venea camionul se facea liniste,fiecare pentru el,ca soimii se uitau la bucata de carne :D nu mai erai vecin nu mai erai prieten toti sa umple sacosa cat mai mult

#25
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View Postmaxxmedia1999, on 14 aprilie 2017 - 00:23, said:

Nu se bat aia pentru mancarea in sine,nici pentru tigai nici pentru orice alte reduceri,se bat pentru orgoliu pentru cine cumpara primul,sunt oameni carora le place sa se laude ca au cumparat ei mai ieftin ca tine cu 1 leu,se da acolo ceva special unde numai ei au acces.

Nu e vorba de orgoliu aici ci de dorinta romanului de a se scoate. Cand perceptia generala e ca toti din jur fura de sparg, romanul din clasa de jos, crede ca se scoate si el prinzand o tigaie din tinichea vopsita, la oferta.

View PostTruculMagic, on 13 aprilie 2017 - 22:18, said:

ce-i drept si eu am luat online cu toate ca nu aveam nevoie (nu m-am batut cu nimeni) o surubelnita electrica heinner parca ... la 20lei de bf ,

As desfiinta brandul Heinner, pentru Europa de Est, prin lege....

Edited by rosix, 14 April 2017 - 05:38.


#26
emikiii

emikiii

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 305
  • Înscris: 01.03.2014

View Postrosix, on 13 aprilie 2017 - 21:14, said:


Da, imi amintesc si eu de un caz de deschidere de Profi sau Kaufland, parca pe la Vaslui... tot asa.. au dat bormasini chinezesti la oferta - 60 de lei in loc de 80 lei cat face... si erau femei care cumparasera cate doua buc, sa fie in casa...  Asta e motivul pentru care, in aceasta tara, PSD-ul va domni vesnic, pana la sfarsitul Sistemului Solar.
Minti. Profi nu exista in Vaslui, iar la Kaufland nu a existat imbulzeala de care zici.

#27
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,097
  • Înscris: 30.04.2007

View Postrosix, on 13 aprilie 2017 - 21:14, said:

  Asta e motivul pentru care, in aceasta tara, PSD-ul va domni vesnic, pana la sfarsitul Sistemului Solar.

dragutza, hai, las-o jos ca macane!! adicatelea, daca maine presedintele romaniei va fi imparatul akihito sau borak obanana, toata lumea se va civiliza instant?

Edited by r_murphy, 14 April 2017 - 07:18.


#28
cataspo

cataspo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,045
  • Înscris: 29.01.2017
La vreun bordel nu e promoție ? Sa mergem cu smerenie acolo, sa facem precum aspiratorul ciclon de la samsug, sa gustam cozonacul pufos.

#29
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010
Asta e doar o dovadă că magazinele nu sunt construite cu cap.

Trebuiau făcute uși mari cât cele de hangar(al avioanelor),iar pentru produsele la ofertă,construit un dozator precum cel de cafea.
Câti bani bagi,atâtea cafele(cozonaci,bormașini,sau ce este la ofertă-pot fi și ifoane),atâtea produse (ca număr) primești.Posted Image

Edited by ASCENDED, 14 April 2017 - 11:37.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate