Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Recomandare credit 10 000 lei

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
drndcg

drndcg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 11.07.2014
Buna ziua. De la care banca ar fi mai avantajos sa iau un credit de 10 000 lei?
  Ma gandeam la varianta cu 60 luni rambursare ca sa stau linistit in privinta ratei dar, in realitate in maxim un an ii inapoiez.
   Va intreb ptr ca nu stiu ce banca ar fi recomandata  ptr un credit asa mai mic si sa imi dea banii si repede.

#2
User107

User107

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 990
  • Înscris: 13.01.2017
Ca sa primesti banii repede ar fi ideal sa ai deja cont la o banca si sa arati a client solvabil. Eventual, daca primesti salariul prin banca, intrebi acolo prima data. Dar, banuiesc ca nu ai cont niciunde.

#3
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Stai in banca ta... nu merge la banca sa iti iei stres pe cap Posted Image Asteapta un an daca zici ca ii poti da inapoi si ii aduni personal.

Edited by TruculMagic, 13 April 2017 - 19:17.


#4
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
10.000 de lei o suma de kk, pentru a putea fi imprumutata de la banca.  Daca in urma muncii, nu reusesti sa pui deoparte nici macar 10.000 de lei intr-un an, se cheama ca muncesti de foame asa cum, de fapt, facem cu totii.   Incearca la Banca Transilvania.  Trebuie sa arat a client solvabil, adica sa-ti faci un card acolo, sa-ti transferi salariul pe card, sa aiba banca garantia ca nu are de-a face cu un bisnitzar.

#5
denky

denky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,360
  • Înscris: 09.03.2009

View Postdrndcg, on 13 aprilie 2017 - 17:32, said:

Buna ziua. De la care banca ar fi mai avantajos sa iau un credit de 10 000 lei?
  Ma gandeam la varianta cu 60 luni rambursare ca sa stau linistit in privinta ratei dar, in realitate in maxim un an ii inapoiez.
   Va intreb ptr ca nu stiu ce banca ar fi recomandata  ptr un credit asa mai mic si sa imi dea banii si repede.

Reclama la bcr: la 10000 lei, rata fixa, 5 ani, 210 lei pe luna, nu stiu cum e cu rambursarea anticipata, pare ok.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate